Retech dostarczy piec do topienia wiązką elektronów do placówki badawczej w Korei

Piec EB dla Koreańskiego Instytutu Inżynierii Materiałowej Seco/Warwick

Należący do Grupy Seco/Warwick Retech dostarczy dwudziałowy piec do topienia wiązką elektronów (EB) do placówki badawczej w Korei Południowej. Rozwiązanie będzie używane przede wszystkim do prowadzenia badań naukowych nad komercyjnie czystym tytanem i stopami tytanu.  

Partner wybrał Retech, ponieważ spodobała mu się oferowana możliwość dostosowania produktu do wymagań oraz potencjał przyszłych modyfikacji, gdyby chciał rozszerzyć swoje możliwości – powiedział Earl Good, dyrektor zarządzający Retech. 
 
Retech oferuje wiele technologii topienia w mniejszych rozmiarach, na skalę laboratoryjną, co czyni je idealnymi dla naukowych instytucji badawczych, komercyjnych działów badań i rozwoju, produkcji prototypów lub innych zastosowań w których eksploracja metalurgii jest ważniejsza od wielkości produkcji. Próby na mniejszych jednostkach pomagają również w podjęciu decyzji projektowych dotyczących pełnowymiarowego urządzenia na potrzeby programów na skalę produkcyjną.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę