Podwykonawca pilnie poszukiwany

Reklama
Reklama

Dla firm poszukujących podwykonawców MTP przygotowały 5. edycję Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, która odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2016 r. w Poznaniu.

To wyjątkowa okazja, by nawiązać współpracę z doświadczonymi partnerami biznesowymi dysponującymi wolnymi mocami produkcyjnymi. Podczas targów zaprezentuje się ponad 60 oferentów usług podwykonawczych z Estonii, Litwy, Polski, Niemiec i Portugalii. Są wśród nich przedsiębiorstwa specjalizujące się w pracach podwykonawczych w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, wycinania, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy oraz usług dla przemysłu.

Reklama

Kluczowym elementem targów będą międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings, które odbędą się w drugim i trzecim dniu targów (89 czerwca br). Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Uczestniczą w nich z jednej strony wystawcy targów SUBCONTRACTING oraz odbywających się równolegle targów ITM Polska i Focast oferujący usługi podwykonawcze, a z drugiej – zwiedzający poszukujący podwykonawców.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama