Pojedynek gigantów techniki decentralnej

Pojedynek gigantów techniki decentralnej SEW-Eurodrive

Z racji dużego zainteresowania spotkaniami i konsultacjami online SEW-Eurodrive zaprasza na kolejny, bezpłatny webinar, podczas którego zostaną zaprezentowane szerokie możliwości techniki decentralnej najnowszej generacji C. Nie zabraknie również przedstawienia procesu parametryzacji falowników.

SEW-Eurodrive przypomni jak szerokie możliwości i korzyści płyną z zastosowania falowników decentralnych MoviGear. Obecnie oferuje falowniki z klasycznego portfolio, tzw. generację B oraz modele najnowszej generacji C. Czym się różnią? Porównując MoviGear B z MoviGear Performance, fachowcy przedstawią korzyści płynące ze stosowania nowej generacji. W dalszej części webinaru zaprezentują zaś proces uruchomienia i parametryzacji falowników generacji C.

Powiązane firmy

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

Webinar „MoviGear – pojedynek gigantów techniki decentralnej” odbędzie się 25 listopada w godzinach 10.00–11.30. Rejestracja dostępna jest do godziny 12.00 do 24 listopada.

Źródło: SEW-Eurodrive

 

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę