Powiew „Przemysłowej Wiosny” 2019

MM Magazyn Przemysłowy

800 wystawców, 500 pracujących maszyn, 7 zajętych hal – Przemysłowa Wiosna w edycji 2019 wygląda imponująco. Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami to najważniejszy w pierwszej części roku punkt w kalendarzu firm z niemal wszystkich gałęzi przemysłu.

Przemysłowa Wiosna 2019 odbywa się w Targach Kielce w dniach 26–28 marca. Po raz pierwszy partnerem technologicznym Targów STOM została firma SIAD.

Według danych z najnowszego raportu World Robotics Report 2018, publikowanego co roku przez Międzynarodową Federację Robotyki (International Federation of Robotics), w 2017 r. liczba dostarczonych do producentów robotów przemysłowych wyniosła 381 335 sztuk, co oznacza piąty rok z rzędu ze wzrostem globalnej sprzedaży, rekord w historii branży i o ok. 30% lepszy wynik niż przed rokiem. Nie dziwi zatem fakt, że coraz ważniejszym elementem cyklu będzie odbywający się po raz drugi STOM-ROBOTICS, w całości poświęcony robotom przemysłowym. Partnerem tego wydarzenia została firma Yaskawa. Jest to jeden z największych na świecie producentów robotów przemysłowych, falowników, serwonapędów oraz kontrolerów ruchu. Roboty Yaskawa, znane pod marką MOTOMAN, spełniają oczekiwania dynamicznie rozwijającego się rynku przemysłowego w Polsce.

Po raz pierwszy w Kielcach swoją ofertę przedstawi KUKA – jeden z największych producentów robotów. Polskiego robota zaprezentuje natomiast firma Easy Robots.

Nie mniej rekordowo zapowiadają się pozostałe wydarzenia: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, EXPO-SURFACE, KIELCE FLUID-POWER, CONTROL-STOM, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Źródło: Targi Kielce

Galeria artykułu

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę