Pozostały ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenie NAV24

nav24
Reklama
Reklama

Zapisy na wydarzenie skierowane są przede wszystkim dla producentów i podwykonawców komponentów dla branży motoryzacyjnej. Pozostało niewiele wolnych miejsc.

Tylko do dnia dzisiejszego, czyli 4 grudnia, można zgłaszać się na bezpłatne szkolenie NAV24. Wspomniane wydarzenie odbędzie się 8 grudnia w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej. Podczas szkolenia eksperci będą przybliżać tematykę produkcji komponentów zgodnie z certyfikatem ISO/TS 16949:2009. To dobra okazja do zdobycia fachowej wiedzy.

Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność rejestracji. W tej chwili pozostały ostatnie wolne miejsca. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres [email zakodowany].

Reklama

Co daje szkolenie?

Kompletność informacji o produkcie na każdym etapie produkcji – te kluczowe informacje muszą być w posiadaniu producentów branży Automotive, by ich produkty spełniały normy jakościowe. Zaostrzone przepisy prawa dodatkowo obligują producentów do przestrzegania norm ISO/TS 16949:2009, wymuszając kontrolę łańcucha dostaw. Takie prewencyjne podejście pozwala szybko reagować na wadliwe komponenty zanim trafią one do odbiorców finalnych. Identyfikowalność partii i serii pozwala sprostać specyfice branży automotive, w której procesy produkcyjne są niezwykle złożone, a rynek zmaga się ze wzrostem oczekiwań w odniesieniu do jakości i bezpieczeństwa produktów.

Reklama

Podczas szkolenia można się dowiedzieć:

  • jak wygląda najkrótsza droga do wyeliminowania usterek,
  • jakie wymagania należy spełnić w branży automotive w kontekście identyfikacji partii i serii,
  • jak wyglądają procesy logistyczne i produkcyjne z uwzględnieniem identyfikacji partii surowców i wyrobów gotowych,
  • jak monitorować rzeczywisty koszt produktów przy zmienności cen materiałów.


Źródło: NAV24

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama