Produkcja w dobrych rękach – bezpłatna konferencja Comarch

Produkcja w dobrych rękach – bezpłatna konferencja Comarch Comarch

17-18 czerwca br. odbędzie się konferencja online „Produkcja w Dobrych Rękach 2021”. To dwa dni wypełnione wykładami na temat planowania, monitorowania i rozliczania produkcji oraz prelekcjami o zastosowaniu nowoczesnych technologii z pogranicza sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy w firmach produkcyjnych.

W agendzie konferencji przewidziane są również prezentacje przedstawicieli klientów Comarch, którzy opowiedzą o zastosowaniu systemów ERP w ich firmach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę Konferencja "Produkcja w dobrych rękach" i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Powiązane firmy

Comarch S.A.

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP.

Część prezentacji przybliży też uczestnikom zagadnienia z zakresu zarządzania procesami, które w firmach produkcyjnych odpowiadają za logistykę, magazynowanie czy utrzymanie usług serwisowych. Nie zabraknie też wykładu na temat informatycznego narzędzia do analizy danych – Comarch Business Intelligence.

>>Zobacz pełną agendę konferencji i zarejestruj się<<

Źródło: Comarch

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę