Program "Kariera Inżyniera" na targach ITM Polska

Reklama
Reklama

 

Targi Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska to największe wydarzenie przemysłowe w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie. Do Poznania rokrocznie przyjeżdżają specjaliści z różnych branż związanych z obróbki metali i produkcji maszyn.

Podczas tegorocznej edycji targów Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator targów ITM, chce zwrócić uwagę wystawców na potencjał tkwiący w absolwentach i studentach kończących uczelnie o profilu technicznym. Ponieważ chętnie odwiedzają oni targi ITM Polska, MTP postanowiły stworzyć platformę umożliwiającą nawiązanie kontaktu między nimi a przedsiębiorcami poszukującymi młodych, utalentowanych osób do pracy bądź odbycia praktyk, stażu, szkolenia lub kursu w swoich firmach. To cel programu „Kariera Inżyniera”, do udziału w którym organizatorzy zapraszają wszystkie firmy.

Reklama

Mam nadzieję, że podczas targów wspólnie stworzymy specjaln± przestrzeń, gdzie najlepsi studenci uczelni technicznych z całego kraju będ± mogli zapoznać się z propozycjami  firm, które widz± potencjał we współpracy z nimi.

Wystawcy, którzy zdecydują się wziąć udział w programie, proszeni są o umieszczenie informacji na ten temat na swoim stoisku. Organizator ze swojej strony gwarantuje stworzenie specjalnej zakładki na www.technologie.mtp.pl, gdzie będzie umieszczać oferty.

Reklama

Na ofert pracy, stażu lub praktyk w firmach MTP czekają do wtorku 02.06. Umieszczenie ofert na stronie www targów oraz podczas samej imprezy dla wystawców ITM jest bezpłatne.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama