Przemysłowa Wiosna ponownie... wiosną

Przemysłowa Wiosna ponownie... wiosną Raven Media

Przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi powraca do tradycyjnego, wiosennego terminu. Targi Kielce czekają na specjalistów z różnych branż przemysłowych od 5 do 7 kwietnia 2022 r.

Przemysłowy cykl Targów Kielce odbywał się zawsze wiosną. Nawet pandemia nie zdołała odwołać tego wydarzenia. Jedyną zmianą, jaką zaakceptowali zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, było przeniesienie targów na jesień. Po dwóch latach „Przemysłowej Jesieni” targi wracają w tym roku do swojego tradycyjnego, wiosennego terminu.

Minioną edycję cenionego w wielu branżach przemysłowych targów odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających. Przełożyło się to na dużą satysfakcję wystawców z odbytych w tym czasie rozmów biznesowych.

Jesteśmy ogromnie zadowoleni. To są pierwsze targi od początku pandemii, które są tak duże i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie również tak udany – podsumowała udział w targach w 2021 r. Joanna Jucha-Gierczak z firmy GM Automatyka.

A tegoroczne wystawy, do których pozostały niecałe trzy miesiące, mają szansę również zakończyć się sukcesem. Większość hal jest już zapełnionych, najwięksi potentaci z branży maszyn, robotów i obrabiarek potwierdzają swoją obecność i zapowiadają spektakularne ekspozycje.

Aby zgłosić swój udział w Przemysłowej Wiośnie, wystarczy zarejestrować się na Portalu Wystawcy na stronie internetowej targów, gdzie wszelkie formalności związane z uczestnictwem w targach załatwia się w prosty sposób on-line. Obecność w Portalu pomaga zwiększyć zasięg, dzięki znajdującym się tam danym kontaktowym, opisie firmy czy linkom do social mediów. Dzięki możliwości dodania materiałów, wyróżniających firmę, np. linków do video na YouTube, plików z ofertą lub zdjęć można z pewnością wzmocnić swoją markę. Portal ma też działanie networkingowe - dzięki opcji "Kalendarz spotkań" można tu umówić spotkania online i offline.

Cykl Przemysłowa Wiosna obejmuje targi: STOM-Tool, STOM-Blech&Cutting, STOM-Laser, STOM-Robotics, STOM-FIX, Control-STOM, Kielce Fluid-Power, EXPO-Surface, Spawalnictwo, Dni Druku 3D, TEiA oraz Wirtoprocesy. W tym roku odbędzie się w terminie od 5 do 7 kwietnia.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę