Przyszłość technologii obróbki blach – targi EuroBlech już w przyszłym tygodniu

Przyszłość technologii obróbki blach – targi EuroBlech EuroBlech

EuroBlech 2022, 26. Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach, rozpoczną się w przyszłym tygodniu w centrum wystawowym w Hanowerze w Niemczech. W dniach 25–28 października 2022 r. 1300 wystawców z 39 krajów zaprezentuje swoje najnowsze innowacyjne rozwiązania produkcyjne. Motto tegorocznej edycji EuroBlech 2022 brzmi: „Brama do inteligentniejszej przyszłości”. Wydarzenie skupi się na inteligentnych rozwiązaniach oraz trwającej automatyzacji i digitalizacji łańcucha produkcji mającej umożliwić wzrost wydajności i produktywności. 

Przy powierzchni wystawienniczej netto wynoszącej mniej więcej 87 000 metrów kwadratowych, impreza obejmuje cały łańcuch technologii obróbki blach, prezentując 15 sektorów technologicznych w 9 halach. Ponad 50% wystawców pochodzi spoza Niemiec, co odzwierciedla globalne znaczenie tego sektora przemysłu. Najwięcej wystawców pochodzi z Niemiec, Włoch, Turcji, Chin, Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Belgii, Polski, Austrii, Portugalii, Francji i Stanów Zjednoczonych.

Po przymusowej przerwie tegoroczna edycja oznacza długo oczekiwany powrót czołowej na świecie wystawy branżowej dla przemysłu obróbki blach. Te targi zapewniają możliwość dogonienia w końcu innowacji, które zostały opracowane w ciągu ostatnich kilku lat, a także spotkania z kontaktami biznesowymi i nawiązania nowych znajomości. Liczne pokazy na żywo na stoiskach wystawowych pozwalają gościom targowym zobaczyć maszyny i systemy ze wszystkich obszarów obróbki blach podczas pracy.

Strefa prezentacji EuroBlech 2022

Oprócz innowacji i licznych pokazów na żywo na stoiskach wystawowych, na uczestników czekać będzie uruchomienie Strefy Prezentacji EuroBlech 2022. Zlokalizowana w hali nr 26 nowa oferta w ramach targów obejmuje ponad 25 sesji w ciągu czterech dni targowych i oferuje ekscytujący wgląd w innowacyjne firmy i projekty, interesujące dyskusje oraz cenne możliwości nawiązywania kontaktów. Udział w targach jest bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych wystawców i zwiedzających, a program można znaleźć na stronie internetowej targów.

Wystawcy i produkty

Lista wystawców EuroBlech, a także podgląd targów online wraz ze szczegółowymi informacjami na temat wielu wystawców i produktów są regularnie aktualizowane i dostępne na stronie. Lista wystawców to narzędzie pomagające użytkownikom skutecznie przygotować się do wizyty na targach poprzez znalezienie firm i produktów najbardziej dla nich istotnych. Podgląd targów online daje przegląd szerokiej gamy innowacji, technologii i systemów prezentowanych podczas imprezy.

Źródo: EuroBlech

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę