Robot SCARA i4L nowej generacji

Omron
Reklama
Reklama

Połączenie wysokiej jakości, skalowalności, konserwacji zapobiegawczej i elastyczności integracji w nowym robocie SCARA i4L firmy Omron zapewnia mu całkowicie nowe możliwości.

Dzięki zwartej konstrukcji i niewielkim rozmiarom model SCARA i4L jest łatwy w instalacji i może być montowany na stole (w poziomie) lub na ścianie (w pionie), bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu lub wsporników. Cechy te sprawiają, że nadaje się on do wielu zastosowań w zakresie robotyki, w tym do montażu cyfrowego.

Reklama

Interaktywne alarmy konserwacyjne i kopułowe oświetlenie RGB modelu i4L zapewniają prostą integrację z wyjątkowym modułem łączności za pośrednictwem sieci Ethernet w podstawie, jak również maksymalny czas pracy bez przestojów. Kontrolka stanu pomaga szybciej i wydajniej diagnozować problemy, maksymalizując wartość na każdym etapie cyklu eksploatacji produktu. Urządzenie to nadaje się do powtarzalnych zastosowań o dużej szybkości i jest dostępne w trzech wersjach zasięgu: 350, 450 i 550 mm.

Cechy dodatkowe:
•    Nośność 5 kg
•    Zasięg do 350 mm, 450 mm i 550 mm 
•    Masa w przypadku zasięgu 350/450 mm = 15 kg
•    Masa w przypadku zasięgu 550 mm (tuleja 180 mm) = 16,38 kg
•    Masa w przypadku zasięgu 550 mm (tuleja 350 mm) = 16,52 kg

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Omron

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama