Robotyzacja produkcji i wzrost wydajności na linii produkcyjnej

Roboty przemysłowe
Reklama
Reklama

Robotyzacja produkcji to pierwszy odcinek podcastu, poświęconego zagadnieniom robotyzacji linii produkcyjnej oraz zwiększania wydajności produkcji z wykorzystaniem robotów przemysłowych.

W pierwszym odcinku ma miejsce rozmowa z Jędrzejem Kowalczykiem, prezesem firmy Fanuc, wieloletnim partnerem w dostawie optymalnych rozwiązań robotyzacji produkcji. Rozmowa dotyczy podnoszenia wydajności produkcyjnej z wykorzystaniem robotyki przemysłowej.

Reklama

Można się z niej dowiedzieć, jak robotyzacja wpływa na proces produkcji przemysłowej oraz jak ważnym jest odpowiedni dobór technologii robotyzacji w konkretnej branży. Dodatkowo poruszony został temat odpowiedniego rozplanowania stanowisk oraz instalacji robota w najoptymalniejszym stanowisku zapewniającym ciągłość i wydajność na linii produkcyjnej.

Powiązane firmy

Reklama

 

Źródło: Roboty Przemysłowe

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama