Seco/Warwick: rozwiązanie CAB do masowej produkcji wymienników ciepła

Rozwiązanie CAB do masowej produkcji wymienników ciepła Seco/Warwick

Klientem jest europejski producent specjalizujący się w produkcji nowoczesnych i wydajnych wymienników ciepła. Rozwiązanie, które wybrał partner, sprosta wyzwaniom produkcyjnym związanym z procesem lutowania i pozwoli zwiększyć produkcję.

Linia ciągła do lutowania w atmosferze ochronnej jest pierwszym zamówieniem tego klienta od Seco/Warwick. Rozwiązanie CAB będzie służyć do masowej produkcji różnych wymienników ciepła. Nowa linii CAB uwzględnia nowoczesne rozwiązania obejmujące zarówno niezawodność, jak i oszczędność energii oraz wymagania środowiskowe. Projekt jest rozwiązaniem, które wyróżnia się pełną automatyką oraz niezawodnością produkcji w systemie ciągłym. Urządzenie zostaną dostarczone z gazowymi systemami grzejnymi. Jednak konstrukcja będzie przystosowana do późniejszej ewentualnej modyfikacji na grzanie w pełni elektryczne.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

– To kolejny partner z sektora motoryzacyjnego, który decyduje się na zakup naszej linii ciągłej do lutowania aluminium. Jeśli chodzi o linie CAB do produkcji wymienników ciepła, to jesteśmy zdecydowanie firmą pierwszego wyboru z uwagi na bogate doświadczenie oraz reputację naszą i oferowanych urządzeń. Linie CAB „made in Seco/Warwick” pracują na pięciu kontynentach w najbardziej znanych zakładach motoryzacyjnych, współpraca z największymi markami, dynamiczny rozwój rynku, wyzwania technologii przyszłości sprawiają, że nieustannie się rozwijamy i bierzemy udział w rozwoju tego sektora – powiedział Piotr Skarbiński, wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Grupie Seco/Warwick.

Linie CAB zaprojektowane przez Seco/Warwick wyróżnia doskonała równomierność rozkładu temperatury na całej szerokości taśmy. Dodatkową wartością systemu jest unikatowa konstrukcja konwekcyjnej komory nagrzewu, sekcji kurtyn i komór chłodzenia. Cały projekt jest efektem współpracy Seco/Warwick z największymi koncernami branży motoryzacyjnej.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę