Ruszyła platforma szkoleniowa z zakresu technologii przyrostowych. Można wygrać drukarkę 3D

Technologie przyrostowe. Ruszyła platforma szkoleniowa CadXpert

Ruszyła pierwsza w Polsce platforma szkoleniowa poświęcona technologiom przyrostowym. Kurs online „Technologie druku 3D od podstaw” zawiera 12 odcinków unikatowej wiedzy przygotowanej przez ekspertów i praktyków.

Platforma szkoleniadruk3d.pl to certyfikowany program szkoleniowy przeznaczony dla osób zarówno początkujących, jak i zaznajomionych z technologiami druku 3D - od hobbystów i studentów po inżynierów, lekarzy, nauczycieli czy kadrę kierowniczą. Treść kursu zaprojektowali eksperci praktycy z branży druku 3D specjalizujący się w różnych technologiach przyrostowych. Dzięki temu szkolenie zawiera unikatową wiedzę przekazaną w przejrzystej formie e-lekcji. Kurs pozwala usystematyzować wiedzę na temat druku 3D i daje podstawy do dalszej nauki obsługi drukarek 3D.

Platforma szkoleniadruk3d.pl z jakościową certyfikacją

Platforma szkoleniadruk3d.pl to program, który wyróżnia jego certyfikacja wg standardu SUS 2.0. Ten atest uprawnia do świadczenia profesjonalnych usług z zakresu szkoleń i doradztwa. Przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się, jak druk 3D może pomóc w ich firmie, a osoby, które dopiero zaczynają myśleć o własnej drukarce 3D - poznać możliwości druku 3D.

Po zakupie kursu „Technologie druku 3D od podstaw” użytkownik otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej, a w niej czeka go: 12 odcinków o druku 3D, mobilny, nieograniczony dostęp 24/7, ponad 14 godzin dodatkowych webinarów, 75 stron kompendium wiedzy o druku 3D, quizy, test końcowy, imienny certyfikat. Zyskuje też : indywidualne/grupowe konsultacje, indywidualny pokaz technologii i walizkę z przykładowymi wydrukami.

Wygraj jedną z trzech drukarek 3D

Aby wziąć udział w organizowanym konkursie, należy kupić dowolny pakiet kursu i odpowiedzieć na zadanie konkursowe w komentarzu pod filmem na Facebooku. Autor lub autorka najbardziej kreatywnej odpowiedzi otrzyma nagrodę w postaci jednej z trzech drukarek: Creality Ender 3, Anycubic Photon Mono lub Makerbot Method.

W ramach zadania konkursowego należy przedstawić w jak najbardziej kreatywny sposób, co przydatnego dla swojego otoczenia prywatnego lub zawodowego wydrukowałbyś na drukarce Makerbot Method? Szczegóły na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na platformie szkoleniowej.

Źródło: CadXpert

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę