Sandvik Coromant dołącza do Stowarzyszenia Przemysłu Lotniczego

Sandvik Coromant dołącza do AIA Sandvik Coromant

Firma Sandvik Coromant została wymieniona wśród nowych członków Stowarzyszenia Przemysłu Lotniczego (AIA), obok innych liderów sektorów lotniczego i obronnego, którzy torują drogę do sukcesu producentom z branży lotniczej. Stowarzyszenie AIA od ponad stu lat jest ważnym głosem branż lotniczej, kosmicznej oraz obronnej i wspiera swoich członków w wysiłkach na rzecz bezpieczeństwa transportu powietrznego, pracach nad nowymi paliwami, promowaniu innowacji i tworzeniu prężnie działającej bazy dla tej gałęzi przemysłu.

Członkostwo w AIA umożliwi firmie Sandvik Coromant pozostawanie na bieżąco ze zmianami i uczestnictwo w podejmowaniu decyzji ważnych dla branży lotniczej. Ponadto dzięki członkostwu Sandvik Coromant zyskuje dostęp do ekskluzywnych raportów, wyników badań i możliwości networkingu. Stowarzyszenie AIA oferuje swoim członkom zasoby i kontakty, w tym związane ze standardami bezpieczeństwa i zgodności, najnowszymi badaniami dotyczącymi branży i wsparciem prawnym, aby członkowie mogli pozostawać na bieżąco ze zmianami przepisów.

Dodatkowe korzyści z członkostwa:

  • Interakcje typu B2B i kontakty z merytorycznymi liderami branży w ramach spotkań i zastrzeżonych dla członków webinariów wchodzącej w skład AIA Rady ds. Zarządzania Dostawcami (SMC)
  • Dostęp do zrzeszonych w AIA doświadczonych profesjonalistów w sprawie badań związanych z branżą, spersonalizowanych raportów i strategii legislacyjnej
  • Okazje do uczestnictwa w licznych imprezach korporacyjnych pod auspicjami AIA

Pragniemy współpracować ze stowarzyszeniem AIA i jego partnerami nad dalszymi badaniami istotnymi dla branży lotniczej i obronnej oraz działaniami ważnymi dla lotnictwa cywilnego, branży kosmicznej i innych sektorów – wyjaśnia Travis Vaught, dyrektor ds. rozwoju działalności biznesowej w tej branży w firmie Sandvik Coromant. – Mamy nadzieję, że nasze członkostwo AIA umożliwi nam cenny wgląd w takie zagadnienia, jak zrównoważone lotnictwo, krajowe normy lotnicze i cyfrowa transformacja technologiczna.

Poprzez członkostwo w AIA firma Sandvik Coromant zamierza rozwijać swoją istniejącą ofertę dla branży lotniczej, w tym ofertę narzędzi i rozwiązań do obróbki silników, elementów kadłubów i innych podzespołów konstrukcyjnych, dogłębną wiedzę specjalistyczną na temat zastosowań, prężne działania badawczo-rozwojowe oraz bliską współpracę branżową z klientami i producentami obrabiarek.

Źródło: Sandvik Coromant

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę