Sasol nawiązuje współpracę z Fluor na terenie RPA

Reklama
Reklama

Spółka Fluor Corporation podała dziś informację o podpisaniu trzyletniej umowy z Sasol Group Technology na wspólną realizację szeregu projektów w obiektach Sasol na terenie miast Secunda i Sasolburg w RPA.

Głównym przedmiotem umowy jest współpraca Fluor i Sasol w zakresie małych i średnich inwestycji związanych z ropą oraz gazem. Ponadto wybranym członkom załogi Sasol Group Technology, którzy będą pracować przy projektach, Fluor przekaże specjalistyczną wiedzę na temat określonych rozwiązań technicznych oraz narzędzi i systemów. Umowa przewiduje projekty obejmujące wykonanie badań koncepcyjnych jak również z zakresu kompleksowej inżynierii, zaopatrzenia i nadzoru budowlanego.

Reklama

Historia współpracy firm sięga początku lat 60., kiedy to Sasol powierzyła Fluor pierwszy projekt na terenie Sasolburga. W 1975 r. Sasol powołała Fluor na inwestora zastępczego odpowiadającego za świadczenie usług z zakresu inżynierii, zaopatrzenia i nadzoru budowlanego Sasol II, a później Sasol III, czyli kompleksów produkujących ropę z węgla. W późniejszych latach Fluor pomagała Sasol również przy różnych innych projektach.

Reklama

Źródło: Fluor Corporation

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama