Seco/Vacuum z dużym zleceniem

Seco/Vacuum z dużym zleceniem Seco/Vacuum

Międzynarodowy producent narzędzi skrawających zamówił w Seco/Vacuum dwa piece próżniowe Vector do odpuszczania. Jest to kontynuacja współpracy między spółkami. Grupa dostarczała w ubiegłych latach do tego zakładu aż cztery podobne urządzenia.

Kolejne dwa piece próżniowe Vector są odpowiedzią globalnego producenta narzędzi na zwiększony popyt na rynku. Znacznie zwiększą moce produkcyjne dotychczasowej linii produkcyjnej obejmującej cztery urządzenia w tej samej konfiguracji. Nie ma lepszego komplementu dla dostawcy od zaufania wyrażonego poprzez kolejne zamówienia. Zaledwie dwa miesiące po zamówieniu czwartego pieca Vector zakład produkcyjny klienta w Północnej Karolinie złożył zamówienie na dwa dodatkowe piece próżniowe Vector do odpuszczania. Celem jest zaspokojenie globalnego popytu na oferowane narzędzia skrawające.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Jesteśmy zaszczyceni, że mamy nieustanny wkład w rozwój tego partnera. Wiemy, że klient miał konkurencyjne oferty na próżniowe urządzenia do obróbki cieplnej. Mimo to ponownie wybrał Seco/Vacuum. Umowy takie jak ta pokazują nam, że wiele rzeczy robimy jak należy i ciężko pracujemy na każdym etapie, by zdobywać kolejne zamówienia – powiedział Piotr Zawistowski, dyrektor zarządzający Seco/Vacuum.

Vector – jednokomorowy, poziomy piec próżniowy Seco/Warwick – oferuje wiele możliwości. Setki eksploatowanych pieców próżniowych Grupy Seco/Warwick na całym świecie to potwierdzenie spełniania wysokich oczekiwań dotyczących wydajności i jakości. Dwa poziome piece ładowane od przodu zostały zaprojektowane z pełną metalową strefą gorącą, dzięki czemu uzyskujemy efekt czystej obróbki próżniowej. Podobnie jak wcześniejsze piece te egzemplarze wyposażone są w wentylatory konwekcyjne i system hartowania gazem pod ciśnieniem dla efektu szybkiego chłodzenia.

Jednokomorowe piece próżniowe do obróbki cieplnej Vector stanowią idealne rozwiązanie dla producentów maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem. Są one dostępne z metalową lub grafitową komorą grzejną i mogą być wykorzystywane do większości standardowych zastosowań w zakresie hartowania, odpuszczania, wyżarzania, przesycania, lutowania twardego i spiekania, a także nawęglania niskociśnieniowego (LPC). W piecu Vector powstają czyste, jednorodne części, które są solidne zarówno pod względem jakości, jak i precyzji wykonania. Vector zapewnia także bardzo wysoką powtarzalność produkcji.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę