Seco/Vacuum zmienia siedzibę i rozwija biznes

Seco/Vacuum zmienia siedzibę i rozwija biznes Seco/Warwick

Seco/Vacuum, spółka z Grupy Seco/Warwick, z okazji piątych urodzin podarowała sobie prezent w postaci nowych przestrzeni biurowych i produkcyjnych. Nowa lokalizacja otwiera przed spółką szereg możliwości.

Nowa siedziba znajduje się w macierzystym mieście Grupy – w Meadville w Pensylwanii. W parku biznesowym w Meadville Seco/Vacuum otworzy nowy rozdział w historii firmy. Zmiana lokalizacji była konieczna ze względu na stały rozwój działalności, zapotrzebowanie na dodatkowy personel inżynieryjny i produkcyjny oraz potrzebę zwiększenia zdolności produkcyjnych, aby sprostać wymaganiom klientów w zakresie wsparcia i serwisu na rynku posprzedażowym.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Zwiększenie powierzchni biurowej i produkcyjnej

– Nasz zespół potrzebował nowej siedziby, która pomoże sprawnie zarządzać rozwojem firmy. Dotychczasowa przestrzeń służyła nam bez zarzutu przez kilka ostatnich lat, jednak w celu dostosowania jej do potrzeb, tj. większej liczby pracowników i rosnących wymagań klientów, nadszedł czas na zmianę. Nowe biura wspierają pracę zespołową, a jednocześnie oferują przestronne sale konferencyjne przygotowane na spotkania z Partnerami. Nowa powierzchnia nie tylko pomoże nam zwiększyć możliwości produkcyjne, ale także ułatwi magazynowanie części zamiennych i obsługi prac serwisowych, a także zapewni zaplecze badawczo-rozwojowe do testowania nowych technologii – tłumaczy Piotr Zawistowski, dyrektor zarządzający Seco/Vacuum. Powierzchnia biurowa wzrosła o 50%, a powierzchnia produkcyjna o prawie 300%.

– Przeniesienie Seco/Vacuum do większych obiektów administracyjnych i produkcyjnych z pewnością świadczy o naszym rosnącym zaangażowaniu w działalność prowadzoną na obszarze Ameryki Północnej, jako głównym rynku dla sprawdzonych technologii Seco/Warwick. Liczymy na utrzymanie zadowolenia klientów i rozwój w tym regionie – dodał Sławomir Woźniak, prezes Zarządu Grupy Seco/Warwick.

Przyszłość obróbki cieplnej wygląda obiecująco

W 2022 r. przypada piąta rocznica powstania spółki Seco/Vacuum. W ubiegłym roku spółka odpowiadała za zamówienia 40% wszystkich pieców próżniowych Seco/Warwick Group. W pierwszej połowie 2022 r. grono klientów firmy stale się powiększa. Marka i reputacja Seco/Vacuum mają znaczący wpływ na północnoamerykański rynek obróbki cieplnej.

Seco/Vacuum oferuje większą wydajność niż jakikolwiek inny producent pieców, wykorzystując wyłącznie próżniowe technologie, które są zaprojektowane tak, aby zapewnić czystą i bezpieczną pracę, działać bardziej wydajnie niż tradycyjne piece, produkować czystsze elementy i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko poprzez wyeliminowanie toksycznych emisji.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę