Spotkanie branży obróbki cieplnej metali – Seminarium Seco/Warwick

Spotkanie branży obróbki cieplnej – Seminarium Seco/Warwick Seco/Warwick

Już 21 września, po raz dwudziesty trzeci, odbędzie się największe polskie wydarzenie dla profesjonalistów obróbki cieplnej metali. Organizatorem jest jeden z liderów branży – Seco/Warwick.

Seco/Warwick stwarza po raz kolejny niepowtarzalną szansę na zdobycie unikatowej wiedzy na temat aktualnych trendów obróbki cieplnej metali. Tematem przewodnim tegorocznego seminarium są zielone i ekologiczne technologie.

Coroczne Seminarium Seco/Warwick jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy najbardziej uznanymi ekspertami i praktykami. Wydarzenie, w którym dotychczas wzięło udział ponad dwa tysiące uczestników jest jednym tego typu spotkaniem w Polsce.
 
Na uczestników spotkania czeka dzień pełen eksperckiej wiedzy. Zaprosiliśmy praktyków obróbki cieplnej i metalurgii oraz naukowców i branżowych ekspertów, którzy już 21 września, w Zielonej Górze, będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zaplanowaliśmy całodniową sesję wykładową, która będzie połączona z panelem dyskusyjnym. Wiemy, że naszym Partnerom brakowało, przez okres pandemii, spotkań branżowych i networkingu, stąd zdecydowaliśmy na formułę off-line i powrót do spotkań osobistych. Ma to ogromne znaczenie dla budowania długofalowych relacji – mówi Katarzyna Sawka, VP Marketingu Grupy Seco/Warwick.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

Moc wiedzy i atrakcji od Seco/Warwick

Kluczowym celem spotkania jest dzielenie się wiedzą i networking, jednak ważne jest ich atrakcyjna oprawa. 

Seco/Warwick wywodzi się z województwa lubuskiego, dlatego uczestnikom chcemy pokazać to, co w naszym regionie najwspanialsze. Po zakończeniu wykładów i dyskusji, zapraszamy na degustację lokalnych win z lubuskiej winnicy Saint Vincent, słynącej ze szlachetnych odmian winnych szczepów sprowadzonych z Alzacji. Nasz region to także prawdziwe zagłębie sceny kabaretowej, dlatego na zakończenie wieczoru bawić skeczami i monologami będzie znany i zielonogórski Kabaret Jurki. Mogę także dodać, że odwiedzi nas słynny Bachus, bóg winnej latorośli i dzikiej natury – dodaje K. Sawka.

Seminarium szkoleniowe odbędzie się w Srebrnej Górze – zabytkowej wytwórni win i winiaków braci Manngiel, powstałej w latach 60. XIX wieku.

Ekologiczne trendy w przemyśle ciężkim

Przemysł ciężki wielu osobom kojarzy się z zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Tymczasem Seco/Warwick, polski lider produkcji pieców do cieplnej obróbki metali i metalurgii udowadnia, że ta branża może rozwijać się dzięki postawieniu na ekologię. Od lat Seco/Warwick stara się aktywnie chronić środowisko, nie tylko segregując śmieci, oszczędzając wodę, wprowadzając elektroniczny obieg dokumentów czy angażując w ideę Seco/Eco swoich partnerów. Seco/Warwick przede wszystkim wdraża innowacyjne, ekologiczne technologie, które pozwalają dokonać wielu prośrodowiskowych zmian w branży energetycznej, lotniczej, motoryzacyjnej czy recyklingowej. Seco/Warwick zmienia świat na lepszy, bo ekologiczny
 
Udowadniamy, że przemysł ciężki może i powinien być ekologiczny. Wdrażane w Seco/Warwick innowacje związane bezpośrednio z produkowanymi urządzeniami dotyczą m.in. ekologii. Piece próżniowe wykorzystują próżnię, czyli podciśnienie uzyskiwane poprzez odpompowanie powietrza, do ochrony powierzchni obrabianych cieplnie części przed utlenieniem. Stosując próżniowe rozwiązania Seco/Warwick klienci na całym świecie redukują ślad węglowy. LOW PRESSURE CARBURIZING (LPC) to z kolei zielona alternatywa dla procesów nawęglania. Ma ona zastosowanie w piecach CMe, Pit-LPC i Vector. Skutkuje nawet pięciokrotnym skróceniem czasu nawęglania, co prowadzi do obniżenia kosztów i obniża znacząco emisję gazów procesowych – mówi Sławomir Woźniak, Prezes Zarządu Grupy Seco/Warwick. – O tych i innych innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych będziemy mówić podczas autorskiego Seminarium Szkoleniowego, jednocześnie udowadniając, że ekologia to także lepsza wydajność i ograniczenie kosztów.

Moc profitów dla uczestników

Seminarium Seco/Warwick łączy wiedzę i biznes. W tegorocznej edycji dowiemy się jak obróbka cieplna i metalurgia zmieniają kolor na zielony. Uczestnicy wydarzenia zdobędą unikatową wiedzę z obszarów ekonomicznych i ekologicznych dotyczącą rozwiązań związanych z obróbką cieplną metali. Każdy otrzyma elektroniczne (tym samym ekologiczne) materiały konferencyjne i nielimitowany dostęp do  eksperckich materiałów premium. Na gości czeka sesja networkingowa z najważniejszymi osobami z branży. Na zakończenie uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę