XXIII Seminarium Szkoleniowe Seco/Warwick

XXIII Seminarium Szkoleniowe Seco/Warwick Seco/Warwick

Dzień pełen wiedzy, interesujący goście, praktycy obróbki cieplnej i metalurgii, naukowcy i branżowi eksperci. 21 września w Zielonej Górze się całodniowa sesja wykładowa połączona z ciekawym panelem dyskusyjnym. Z kolei wieczorem, w partnerskim gronie przy iście zielonogórskich klimatach, czyli kabaretem i winem odbędzie się nieformalne spotkanie biznesowe. 

Lubuska Winnica Saint Vincent, słynąca ze szlachetnych odmian winnych szczepów sprowadzonych z Alzacji, poprowadzi  degustację lokalnych win. To będzie niezapomniana podróż, pełna winnych smaków i aromatów. To dla ciała, a dla ducha – Kabaret Jurki, bo miasto, w który gości Seco/Warwick to Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Dlatego zielonogórskie Jurki rozbawią skeczami, monologami i piosenkami o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej.

Powiązane firmy

SECO/WARWICK S.A.

A to wszystko w Srebrnej Górze – zabytkowej Wytwórni win i winiaków braci Manngiel, powstałej w 1860/61 r., gdzie poczuć klimat tradycji i winiarskiej historii.

Seco/Warwick łączy wiedzę i biznes. Tak jak i łączą ekologię z ekonomią, które są motywem przewodnim XXIII Seminarium Seco/Warwick. Przedrostek ECO jest wpisany w nazwę Seco/Warwick i jest także zawarty w kodzie genetycznym marki.

Seco/Warwick pokaże jak Obróbka Cieplna i Metalurgia, Serwis i Automatyka zmieniają kolor na zielony. Więcej informacji.

Źródło: Seco/Warwick

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę