Spotkanie specjalistów w Lipsku

Targi Lipskie
Reklama
Reklama

W dniach 7-10 marca 2017 r. przedstawiciele branży maszynowej i automatyzacji produkcji z całego świata spotkają się w Lipsku na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji – Intec.

W tym samym terminie odbędą się Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie – Zuliefermesse. Duet targów Intec oraz Zuliefermesse to istotna platforma B2B dla całej branży maszynowej i poddostawczej.

Reklama

Podczas obu imprez ponad 1400 wystawców zaprezentuje bogatą ofertę dla wszystkich etapów produkcji – od zautomatyzowanych procesów produkcyjnych, przez obrabiarki, komponenty i narzędzia, po usługi i produkcję na zlecenie.

www.poddostawcy.pl

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama