Startuje EU Industry Week 2021

Startuje EU Industry Week 2021 Agencja Rozwoju Regionalnego

Już jutro (4 marca 2021 r.) odbędzie się EU Industry Week 2021 – wydarzenie on-line poświęcone nowoczesnym technologiom z zakresu Przemysłu 4.0. W spotkaniu organizowanym przez Agencję Rozwoju Regionalnego, pod szyldem Unii Europejskiej, udział wezmą czołowe firmy z Bielska-Białej, w tym m.in. Evatronix.

Zainteresowani uczestnictwem w UE Industry Week 2021 będą mogli dołączyć do wydarzenia za pośrednictwem internetu – transmisje na żywo odbędą się w czwartek 4 marca 2021 r. w godzinach 9:00 – 13:00. Spotkanie zostanie zorganizowane w formie wirtualnych study tours oraz panelów dyskusyjnych, podczas których przedstawiciele firm będą przedstawiać swoje innowacyjne rozwiązania. Poza prezentacjami i dyskusjami w studiu, zaplanowane zostały także sesje interaktywne, w których widzowie będą mogli porozmawiać z prelegentami i zadawać im pytania.

Podczas EU Industry Week 2021 uczestnicy dowiedzą się:

  • jakie korzyści daje transformacja biznesu w kierunku Przemysłu 4.0,
  • w jaki sposób nowoczesne technologie usprawniają procesy w firmie, zmniejszają koszty i zwiększają zyski,
  • czym jest Hub Innowacji Cyfrowych,
  • jak innowacyjne technologie mogą poprawić konkurencyjność regionów.

W wirtualnym wydarzeniu udział wezmą także eksperci firmy Evatronix: Adam Morawiec, wiceprezes ds. rozwoju biznesu, Aleksandra Sekuła, kierownik Działu Marketingu oraz Radosław Siwiec, programista R&D 3D. Opowiedzą oni o zrobotyzowanych systemach 3D kontroli jakości oraz wsparciu projektowym w opracowaniu systemów IoT w rozwiązaniach Przemysłu 4.0. Panel poświęcony tej tematyce odbędzie się o godzinie 10:35.

Oprócz Evatronix, w EU Industry Week 2021 udział wezmą firmy, takie jak Rekord SI, Fundacja Startup Podbeskidzie, 4Experience, Da Vinci Studio Software House oraz InnerWeb.

>>Weź udział w spotkaniu<<

Źródło: Evatronix

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę