Strefa Smart Factory 2022

Strefa Smart Factory 2022 Raven Media

Smart Factory na ITM INDUSTRY EUROPE to przestrzeń ekspozycyjna przygotowywana we współpracy z firmami, które oferują inteligentne rozwiązania dla fabryk. To tutaj będzie można zobaczyć procesy produkcji z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i rozwiązań. A wszystko to na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

W strefie Smart Factory będzie można zobaczyć i przetestować m.in. roboty współpracujące duńskiej marki Kassow Robots. Jeden z nich będzie pracował wyjmując detale z kosza (aplikacja bin picking) z wykorzystaniem systemu wizyjnego 3D marki PickIt 3D. Drugi będzie demonstrował możliwości automatycznej zmiany narzędzi z wykorzystaniem systemu Smartshift Robotics.

odbiór zaproszenia

>>Zobacz więcej nt. strefy Smart Factory i wystawców, którzy będą prezentować swoje rozwiązania<<

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę