System zarządzania bateriami – GNB Fleet

System zarządzania bateriami – GNB Fleet EXIDE Technologies

System GNB Fleet to rozwiązanie pozwalające wydłużyć czas pracy floty. Pomocne w tym mogą być również inteligentne prostowniki. Niezależnie bowiem od tego, jak wiele miejsc roboczych musisz obsłużyć, pozwalają one na dostarczenie do opisanego systemu niezbędnych informacji o bateriach i ładowaniu.

GNB Fleet, będący zaawansowanym system zarządzania bateriami, potrafi wykryć problemy z nimi na długo przed tym, kiedy zaczną negatywnie wpływać na komfort realizowania różnych czynności, a tym samym na prowadzony biznes.

Powiązane firmy

Z chwilą połączenia z systemem GNB Fleet baterie i prostowniki mogą bowiem wysyłać komunikaty dotyczące konieczności serwisowania. Pozwala to na zachowanie ciągłości pracy intralogistyki. Ponadto może wspierać również np. kierowników budowy bądź zmiany. W jaki sposób? Dzięki możliwości otrzymywania przez nich powiadomień mailowych, co pozwala na zaplanowanie odpowiednio wcześniej prewencyjnych działań serwisowych lub wdrożenie w życie innych środków zapobiegawczych.

Źródło: EXIDE Technologies

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę