System zarządzania bateriami – GNB Fleet

System zarządzania bateriami – GNB Fleet EXIDE Technologies

System GNB Fleet to rozwiązanie pozwalające wydłużyć czas pracy floty. Pomocne w tym mogą być również inteligentne prostowniki. Niezależnie bowiem od tego, jak wiele miejsc roboczych musisz obsłużyć, pozwalają one na dostarczenie do opisanego systemu niezbędnych informacji o bateriach i ładowaniu.

GNB Fleet, będący zaawansowanym system zarządzania bateriami, potrafi wykryć problemy z nimi na długo przed tym, kiedy zaczną negatywnie wpływać na komfort realizowania różnych czynności, a tym samym na prowadzony biznes.

Powiązane firmy

EXIDE Technologies S.A.

Z chwilą połączenia z systemem GNB Fleet baterie i prostowniki mogą bowiem wysyłać komunikaty dotyczące konieczności serwisowania. Pozwala to na zachowanie ciągłości pracy intralogistyki. Ponadto może wspierać również np. kierowników budowy bądź zmiany. W jaki sposób? Dzięki możliwości otrzymywania przez nich powiadomień mailowych, co pozwala na zaplanowanie odpowiednio wcześniej prewencyjnych działań serwisowych lub wdrożenie w życie innych środków zapobiegawczych.

Źródło: EXIDE Technologies

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę