Szkolenie z Obróbki Plastycznej Metali

Szkolenie z Obróbki Plastycznej Metali Eagle Lasers

Eagle Lasers zaprosza na specjalistyczne szkolenie z zakresu Obróbki Plastycznej Metali, które odbędzie się 21 maja br. w Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Automotive Production Support. Wydarzenie to będzie niezwykłą okazją do zdobycia wiedzy z dwóch kluczowych obszarów optymalizacji procesów: ekonomii i efektywności procesu.

Jednym z prelegentów, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, będzie ekspert firmy Eagle Lasers, Jacek Baran. Podczas prezentacji pt. "Wysokowydajne wycinarki laserowe – korzyści płynące z zastosowania mieszalników gazów", przedstawi kluczowe zalety i możliwości nowoczesnych technologii laserowych, które rewolucjonizują procesy przemysłowe."

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Takie wydarzenia jak ASP są świetną okazją do synergii między przedstawicielami biznesu. Często zapewnia to pierwszeństwo w zdobywaniu informacji o trendach i nowościach - ułatwiając uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku – podkreśla Jacek Baran, Manager ds. Klientów Kluczowych Eagle Lasers. – Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości współpracy z firmą Eagle Lasers. Jest to nasz wspólny debiut, który z pewnością będziemy chcieli przerodzić w stałą współpracę – komentuje Maciej Ratajczak, organizator wydarzenia.

Źródło: Eagle Lasers

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę