Targi AMB wracają. Znamy datę

Targi AMB wracają. Znamy datę Messe Stuttgart

Po odwołaniu zeszłorocznej edycji Międzynarodowa Wystawa Obróbki Metali AMB powróci do swojego regularnego cyklu, tj. będzie odbywać się w latach parzystych. Przyszłoroczne targi odbędą się w Stuttgarcie w dniach 13-17 września 2022 r., ale już teraz ruszyła faza rejestracji na to wydarzenie.

Jak zapewniają przedstawiciele organizatora (Messe Stuttgart), wszyscy najważniejsi wystawcy z branży obróbki i przetwórstwa metali zapowiedzieli już swoją obecność podczas targów AMB. Swoją obecność potwierdziiły już m.in. DMG Mori, EMCO, GF Machining Solutions, Chiron Werke, FFG Europe, Hartmetall-Werkzeugfabrik Paul Horn, Ilg + Sulzberger czy Römheld.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu będziemy mogli ponownie organizować targi – mówi Gunnar Mey, dyrektor działu przemysłu w Landesmesse Stuttgart.

Organizatorzy spodziewają się, że na targach może pojawić się ok. 90 tys. gości branżowych z różnych państw, a swoje produkty będzie prezentować blisko 1500 wystawców.

źródło: Messe Stuttgart

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę