Targi AMB wracają. Znamy datę

Targi AMB wracają. Znamy datę Messe Stuttgart

Po odwołaniu zeszłorocznej edycji Międzynarodowa Wystawa Obróbki Metali AMB powróci do swojego regularnego cyklu, tj. będzie odbywać się w latach parzystych. Przyszłoroczne targi odbędą się w Stuttgarcie w dniach 13-17 września 2022 r., ale już teraz ruszyła faza rejestracji na to wydarzenie.

Jak zapewniają przedstawiciele organizatora (Messe Stuttgart), wszyscy najważniejsi wystawcy z branży obróbki i przetwórstwa metali zapowiedzieli już swoją obecność podczas targów AMB. Swoją obecność potwierdziiły już m.in. DMG Mori, EMCO, GF Machining Solutions, Chiron Werke, FFG Europe, Hartmetall-Werkzeugfabrik Paul Horn, Ilg + Sulzberger czy Römheld.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu będziemy mogli ponownie organizować targi – mówi Gunnar Mey, dyrektor działu przemysłu w Landesmesse Stuttgart.

Organizatorzy spodziewają się, że na targach może pojawić się ok. 90 tys. gości branżowych z różnych państw, a swoje produkty będzie prezentować blisko 1500 wystawców.

źródło: Messe Stuttgart

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę