Targi Fastener Stuttgart przełożone

Targi Fastener Stuttgart przełożone Fastener Fair

Zaplanowane pierwotnie w terminie majowym targi Fastener Stuttgart odbędą się pół roku później. Organizatorzy boją się, że w pierwszej połowie br. trwająca pandemia może uniemożliwić przeprowadzenie targów w odpowiedniej skali.

W wyniku licznych rozmów, jakie organizatorzy targów Fastener Stuttgart, firma Mack-Brooks Exhibitions, przeprowadzili z potencjalnymi wystawcami, niepewności wobec sytuacji związanej z koronawirusem oraz możliwości utrzymania się dalszych ograniczeń m.in. w podróżowaniu czy uczestnictwie w imprezie masowej, jaką są targi, podjęta została decyzja o zmianie terminu targów. Zgodnie z pierwotnym kalendarzem miały się one odbyć w dniach 18-20 maja 2021 r., dziś już wiemy, że odbędą się od 9 do 11 listopada br.

Opierając się na bieżących wydarzeniach związanych z pandemią Covid-19, obejmujących dalsze blokowanie i ograniczenia w podróżach, uważamy, że na tym etapie najbardziej odpowiedzialną decyzją jest odroczenie targów – powiedziała Liljana Goszdziewski, dyrektor targów Fastener Stuttgart.

Jednocześnie Mack-Brooks Exhibitions ogłosił, że ​​targi Fastener Italy, które pierwotnie miały się odbyć w listopadzie, zostaną przełożone na późniejszy termin. Dokładna data włoskiej edycji targów zostanie podana wkrótce.

Źródło: Mack-Brooks Exhibitions

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę