Targi STOM & METAL wystartowały

Raven Media
Reklama
Reklama

W Kielcach wystartowała dziś jedna z najważniejszych imprez branży przemysłowej w naszym kraju. Wyjątkowo połączone w tym roku Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy zwiedzających.

Wspomniane połączenie dwóch ważnych imprez targowych jest następstwem wciąż dającej się we znaki pandemii Covid-19. W jej efekcie targi STOM, które standardowo odbywają się wiosną, w tym roku zostały przeniesione na jesień. Takie rozwiązanie ma też swoje dobre strony. W jednym czasie i miejscu można zapoznać się z nowościami większej liczby firm, które reprezentują szerszą ofertę rynkową. Warto wspomnieć, że w ramach obu wystaw odbywa się łącznie aż 17 różnych salonów.

Reklama

Łącznie we wszystkich salonach bierze udział ponad 500 firm z całego świata. W salonach w ramach targów STOM, poza polskimi, dominują wystawcy z Turcji, Portugalii, Austrii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Czech, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii. Na liście wystawców targów METAL znajdziemy natomiast firmy z Austrii, Czech, Danii, Niemiec, Francji, Włoch, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Indii, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Impreza potrwa do czwartku (21.10). Dziś i jutro hale wystawowe będą otwarte od 9.00 do 16.30, natomiast w czwartek do 15.00. Bilet normalny na targi kosztuje 25 zł, jednak po rejestracji online lub na miejscu wstęp na wszystkie 3 dni targowe jest bezpłatny.
 

Galeria artykułu

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama