Toyota otworzy we Wrocławiu centrum usług

Reklama
Reklama

 

W czerwcu Toyota otworzy we Wrocławiu Centrum Usług Wspólnych do prowadzenia części prac księgowych dla wszystkich europejskich oddziałów koncernu i spółek zależnych. Pracę znajdzie w nim 38 osób. - Celem przedsięwzięcia jest skonsolidowanie rozliczeń z dostawcami, które obecnie są prowadzone osobno w 18 podmiotach, usytuowanych w 14 państwach.

- Centrum rozpocznie działalność w czerwcu 2015 roku. Będzie odpowiedzialne za część prac księgowych dla całej struktury Toyota Motor Europe: jej oddziałów, spółek zależnych, ośrodków produkcyjnych, spółek marketingowo-sprzedażowych oraz centrów logistycznych w poszczególnych krajach. Celem przedsięwzięcia jest skonsolidowanie rozliczeń z dostawcami, które obecnie są prowadzone osobno w 18 podmiotach, usytuowanych w 14 państwach - tłumaczą przedstawiciele motoryzacyjnego koncernu.

Reklama

W Centrum Usług Wspólnych znajdzie pracę 38 osób. Ośrodek powstanie nieopodal fabryk Toyoty w Wałbrzychu i w Jelczu-Laskowicach.

Będzie to kolejne przedsięwzięcie Toyoty w Polsce. Należą do nich także: ośrodek marketingu i dystrybucji samochodów założony w 1991 roku, fabryka przekładni i silników założona w 1999 roku, fabryka silników Diesla założona w 2002 roku, dystrybutor wózków widłowych, a także Toyota Logistic Centre, Toyota Bank i Toyota Leasing.

Reklama

 

źródło: TuWroclaw.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama