Trotec otwiera nowy showroom w Warszawie

Trotec
Reklama
Reklama

W przyszłym tygodniu w czwartek (10 października) w Warszawie będzie miało miejsce uroczyste otwarcie nowego showroomu przy siedziebie firmy Trotec Polska.

Nowa przestrzeń Trotec

Showroom przy warszawskim biurze firmy to nowe miejsce w pełni zaprojektowane i poświęcone systemom laserowym Trotec. W przestrzeni na stałe zagości szeroka oferta systemów laserowych oraz strefa inspiracji. W tej ostatniej znajdą się atrakcyjne wizualnie aplikacje, wykonane z materiałów grawerskich Trotec na systemach laserowych producenta. Część z nich to również efekt współpracy z klientami firmy.

Reklama

10 systemów laserowych w akcji

Podczas wydarzenia goście będą mieć okazję zobaczenia w akcji aż 10 systemów laserowych. Jednym z nich będzie wielkoformatowa wycinarka laserowa SP2000. Na miejscu nie zabraknie także nowego Speedy 400 flexx – plotera laserowego do grawerowania. Najnowsza odsłona tej maszyny zawiera szereg innowacji oraz osiąga prędkość grawerowania 4,2 m/sek przy przyśpieszeniu wynoszącym 5g. Ploter laserowy z maksymalną mocą do 250 watów dostępny jest z jednym (CO₂) lub z dwoma źródłami lasera (CO₂ oraz fiber) w jednym urządzeniu. W showroomie będą dostępne także systemy laserowe do znakowania z serii ProMarker oraz SpeedMarker.

Reklama

Dzień pełen wrażeń

Otwarcie showroomu Trotec w Warszawie to również doskonała okazja do spotkania się z ekspertami technologii laserowej Trotec i poszerzenia wiedzy na temat systemów oraz materiałów grawerskich dostępnych w ofercie. Producent zachęca gości do przyniesienia także własnych materiałów, aby mogli przetestować je na wybranym systemie laserowym.

Obecni na otwarciu będą mogli wziąć udział także w wyjątkowym konkursie. Na jego zwycięzcę czekać będą miesięczne bezpłatne testy systemu laserowego CO₂ Speedy 360. Każdy z uczestników otrzyma również voucher na materiały grawerskie Trotec. Część oficjalną wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00.

Na co dzień showroom będzie pełnić funkcję miejsca spotkań dla zainteresowanych technologią Trotec, w którym organizowane będą m.in. szkolenia dla operatorów systemów laserowych oraz prezentacje demo dla klientów.

Źródło: Trotec

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama