Trwają SurfaceTechnology Germany 2024

Trwają SurfaceTechnology Germany 2024 SurfaceTechnology Germany

SurfaceTechnology Germany – międzynarodowe targi technologii powierzchni odbywają w Stuttgarcie. W dniach 4-6 czerwca około 240 wystawców z 16 krajów zaprezentuje swoje rozwiązania, produkty i usługi oraz najnowsze trendy w branży technologii powierzchni. Jako technologia przekrojowa, technologia powierzchni znajduje zastosowanie we wszystkich sektorach.

W związku z trudnym otoczeniem gospodarczym firmy z branży są wzywane do zwiększenia produktywności i wydajności, aby nadal z powodzeniem działać. SurfaceTechnology Germany 2024 pojawia się zatem we właściwym czasie: oferuje doskonałą okazję do postrzegania obecnego spowolnienia gospodarczego jako szansy i wykorzystania go do reorganizacji i transformacji przedsiębiorstw. SurfaceTechnology Germany tradycyjnie oznacza wysoką jakość dialogu i odwiedzających w połączeniu z konkretnym projektem inwestycyjnym. Jednak w tym roku jesteśmy również zachęceni trendem realizacji kuponów biletowych, dlatego mamy duże oczekiwania co do tegorocznego wydarzenia – mówi Christoph Matheis, dyrektor zarządzający Niemieckiego Stowarzyszenia Technologii Powierzchni (ZVO).

Po raz drugi od założenia firmy, start-up Galvanoclean bierze udział w targach branżowych.

Wybraliśmy targi SurfaceTechnology Germany, ponieważ nasza główna grupa docelowa jest tutaj reprezentowana, możemy osobiście spotkać się z potencjalnymi i obecnymi klientami oraz budować i rozwijać relacje międzyludzkie i zaufanie.Chcemy, aby nasza firma Galvanoclean i nasze usługi stały się bardziej znane.Poznać nowe technologie i wynieść wiele informacji ze specjalistycznych prezentacji – powiedział Waldemar Daubert, dyrektor zarządzający firmy Galvanoclean.

Sztuczna inteligencja, cyfryzacja i interoperacyjność to ważne tematy dla zapewnienia konkurencyjności niemieckich dostawców technologii. SurfaceTechnology Germany oferuje idealną podstawę do transferu wiedzy, nawiązywania kontaktów i inicjacji biznesowych dla sektora technologii powierzchni. Mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie będzie ważnym impulsem dla branży w tym pełnym wyzwań roku – dodaje dr Martin Riester, specjalista ds. technologii powierzchni w VDMA

Atmosfera w hali jest dobra, naprawdę dobra. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że tak wielu wystawców jest z nami od tak wielu lat i sprawiło, że to wydarzenie jest tym, czym jest dzisiaj. Cieszymy się również, że w tym roku dołączyło do nas wiele nowych twarzy. To po raz kolejny pokazuje nam, że SurfaceTechnology Germany jest uznawane za wydarzenie branżowe na rynku.Oczekiwania są wysokie i jesteśmy pewni, że najbliższe trzy dni będą pełne rozmów, dyskusji i wypełniania projektów. Ponieważ jedna rzecz jest jasna i nigdy nie przestanę o niej wspominać: możemy to zrobić tylko razem. W trudnych czasach niezwykle ważne jest dzielenie się pomysłami, trzymanie się razem jako branża oraz nauczanie i uczenie się, aby pozostać przygotowanym na przyszłość – dodaje Christoph Nowak, kierownik projektu SurfaceTechnology Germany w Deutsche Messe AG.

CastForge i Automotives odbywają się równolegle

Wystawcy i odwiedzający SurfaceTechnology Germany skorzystają z wydarzeń odbywających się w tym samym czasie: CastForge, targów części odlewanych i kutych z obróbką skrawaniem w halach 3 i 5, Automotive Testing Expo w halach 8 i 10 oraz ADAS & Autonomous Vehicle Technology Expo w hali 6. Każdy, kto posiada bilet na jedne z tych targów, może odwiedzić je wszystkie.

Źródło: SurfaceTechnology Germany

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę