Nowa seria uchwytów montażowych wyświetlaczy Southco do aplikacji statycznych

Reklama
Reklama

Southco wprowadza nową serię uchwytów montażowych wyświetlaczy zaprojektowanych do aplikacji statycznych.

Firma Southco rozszerzyła linię produktową Positioning Technology o podstawowy uchwyt montażowy zapewniający solidne, regulowane mocowanie wyświetlaczy. Model AV B30 (seria B) zapewnia łatwy montaż w zastosowaniach statycznych, w których wyświetlacz jest umieszczony na stałe w jednym miejscu oraz tam, gdzie nie wymaga on częstej regulacji położenia.

Reklama

Uchwyt AV B30 firmy Southco stanowi podstawową konstrukcję pozwalającą użytkownikom ręcznie regulować wysokość i orientację wyświetlaczy. Szeroka gama dostępnych opcji umożliwia ich łatwy montaż w optymalnych lokalizacjach. Dzięki dostępnym opcjom montażu na ścianie, stole i wysięgniku, uchwyty serii B mogą być łatwo konfigurowane, zgodnie ze specyfikacjami projektowymi.

Uchwyty serii B, produkowane na bazie odlewów aluminiowych zapewniających optymalne parametry użytkowe, umożliwiają pewne zamocowanie wyświetlaczy w wielu aplikacjach, takich jak maszyny przemysłowe, punkty sprzedaży czy meble biurowe. Wyposażone w pokrywy do maskowania kabli, charakteryzują się estetycznym wyglądem i zawierają minimum połączeń wymagających czyszczenia.

Reklama

Uchwyt regulowany AV B30 zapewnia efektywne zamocowanie wyświetlacza, a wysoką jakość jego wykonania gwarantuje marka Southco – powiedział menadżer produktów globalnych Stewart Beck. – Uchwyty serii B stanowią uproszczone rozwiązanie do montażu jednorazowego oraz tam, gdzie nie występuje konieczność częstej regulacji położenia. Nadają się do zastosowań statycznych, w których nie jest wymagana intuicyjna technika pozycjonowania przy zachowaniu stałego momentu obrotowego, tradycyjnie oferowana przez nasze systemy serii AV Dynamic Display Mount.

Źródło: Southco

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama