Nowa seria uchwytów montażowych wyświetlaczy Southco do aplikacji statycznych

Nowa seria uchwytów montażowych wyświetlaczy Southco do apli

Southco wprowadza nową serię uchwytów montażowych wyświetlaczy zaprojektowanych do aplikacji statycznych.

Firma Southco rozszerzyła linię produktową Positioning Technology o podstawowy uchwyt montażowy zapewniający solidne, regulowane mocowanie wyświetlaczy. Model AV B30 (seria B) zapewnia łatwy montaż w zastosowaniach statycznych, w których wyświetlacz jest umieszczony na stałe w jednym miejscu oraz tam, gdzie nie wymaga on częstej regulacji położenia.

Uchwyt AV B30 firmy Southco stanowi podstawową konstrukcję pozwalającą użytkownikom ręcznie regulować wysokość i orientację wyświetlaczy. Szeroka gama dostępnych opcji umożliwia ich łatwy montaż w optymalnych lokalizacjach. Dzięki dostępnym opcjom montażu na ścianie, stole i wysięgniku, uchwyty serii B mogą być łatwo konfigurowane, zgodnie ze specyfikacjami projektowymi.

Uchwyty serii B, produkowane na bazie odlewów aluminiowych zapewniających optymalne parametry użytkowe, umożliwiają pewne zamocowanie wyświetlaczy w wielu aplikacjach, takich jak maszyny przemysłowe, punkty sprzedaży czy meble biurowe. Wyposażone w pokrywy do maskowania kabli, charakteryzują się estetycznym wyglądem i zawierają minimum połączeń wymagających czyszczenia.

Uchwyt regulowany AV B30 zapewnia efektywne zamocowanie wyświetlacza, a wysoką jakość jego wykonania gwarantuje marka Southco – powiedział menadżer produktów globalnych Stewart Beck. – Uchwyty serii B stanowią uproszczone rozwiązanie do montażu jednorazowego oraz tam, gdzie nie występuje konieczność częstej regulacji położenia. Nadają się do zastosowań statycznych, w których nie jest wymagana intuicyjna technika pozycjonowania przy zachowaniu stałego momentu obrotowego, tradycyjnie oferowana przez nasze systemy serii AV Dynamic Display Mount.

Źródło: Southco

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę