Urządzenie do zasilania systemów IT spółki Delta Electronics

Delta Energy Systems
Reklama
Reklama

Spółka należąca do Delta Electronics wprowadza na rynek nowe urządzenie do zasilania systemów IT - UPS AMPLON SERIA RT - dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom.

UPS Amplon seria RT o mocach 1/2/3 kVA charakteryzuje wysoka sprawność do 94%, co ma wpływ na oszczędność energii elektrycznej, oraz współczynnik mocy wyjściowej równy 0,9 zwiększający
dostępność mocy czynnej do chronionych odbiorów. Seria RT może być montowana w szafach rack lub jako wolnostojąca wieża tower. UPS został wyposażony w wyświetlacz LCD umożliwiający odczyt parametrów oraz
szybką zmianę ustawień. Wymiana baterii może być wykonywana w trakcie pracy urządzenia (Hot-Swap). Aby zminimalizować prawdopodobieństwo awarii, produkt został wyposażony w opcję detekcji uszkodzenia wentylatorów.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama