Usuwanie zadziorów i wykończenie powierzchni podczas DeburringEXPO

DeburringEXPO

Podczas DeburringEXPO w dniach 8-10 października 2019 r. ponad 170 wystawców zaprezentuje innowacyjne i zaawansowane technologie dotyczące technologii gratowania. Wyjątkową ofertę wystawców uzupełnia atrakcyjny program ramowy z parkami rozrywki, pawilonami badawczymi i dwujęzycznym forum ekspertów.

Tegoroczna edycja DeburringEXPO nie tylko może pochwalić się wzrostem wystawców o około 15% w porównaniu z wydarzeniem w 2017 r., ale jest także w stanie zaprezentować najbardziej wszechstronną ofertę rozwiązań fazowania i produkcji precyzyjnych powierzchni. - Koncentracja technologii, usług i dostawców w ukierunkowanych ramach umożliwia odwiedzającym przegląd, który nie byłby możliwy na żadnym innym targu - zauważa Hartmut Herdin, dyrektor generalny fairXperts GmbH & Co. KG i organizator DeburringEXPO.

Prezentacja licznych innowacji 

Fakt, że tego rodzaju monitorowanie technologii staje się coraz ważniejsze, podkreśla zmiany w wielu sektorach przemysłu. W ostatnich latach wykończenia powierzchni stały się kluczowymi czynnikami wpływającymi na jakość i konkurencyjność firmy. Wskaźnikiem tego jest to, że dostawcy tych rozwiązań coraz częściej są partnerami wzorcowymi dla firm produkcyjnych, które są zaangażowane stosunkowo wcześnie, w fazie rozwoju produktu lub w procesie optymalizacji.

Dostawcy narzędzi do gratowania będą podróżować do Karlsruhe z najbardziej różnorodnymi nowościami, na przykład do automatycznego i ręcznego gratowania otworów i ich przecięć. Nawet jeśli chodzi o mikroprocesor lub produkcję powierzchni nadających się do zastosowania, zaawansowane produkty i technologie wystawców zawsze zapewniają wysoką precyzję i wydajność.

Usuwanie zadziorów i wykończenie powierzchni podczas DeburringEXPO zdjęcie w treści artykułu

Czystość elementów

Coraz wyższe wymagania dotyczące technicznej czystości komponentów - czy to dla sprawnego funkcjonowania, czy dla zapewnienia jakości kolejnych procesów - nie mogą zostać spełnione bez usuwania zadziorów, a także późniejszego czyszczenia. Wystawcy sprzątania parku rozrywki po gratowaniu i inne firmy ze wszystkich dziedzin technologii czyszczenia przemysłowego przedstawią rozwiązania pozwalające osiągnąć wymaganą czystość w niezawodny i ekonomiczny sposób.

Usuwanie zadziorów i wykończenie powierzchni podczas DeburringEXPO zdjęcie w treści artykułu

Etapy pracy podczas gratowania

Najważniejsze wydarzenia tegorocznego DeburringEXPO to gratowanie blachy w parku tematycznym. W tym wydarzeniu, które zostało zainicjowane wspólnie przez ekspertów i liderów rynku w branży, oprócz etapów produkcji pokazano różne technologie i procesy końcowe, takie jak odtłuszczanie, usuwanie warstw tlenków, usuwanie zadziorów, fazowanie i wykańczanie powierzchni. - Wszystkie etapy tego łańcucha procesów zostaną przedstawione na żywo na części przykładowej. To sprawia, że ​​park rozrywki jest wyjątkowym spektaklem, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy - dodaje Hartmut Herdin.

Źródło: DeburringEXPO

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę