W Katowicach ruszyły targi branży górniczo-energetycznej

W Katowicach ruszyły targi branży górniczo-energetycznej Raven Media

Po przerwie spowodowanej światową pandemią na mapę polskich targów powróciły Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego. Przez 4 dni najbliższe dni Katowice będą miejscem prezentowania oferty maszyn i technologii stosowanych w przemyśle wydobywczym.

Po przerwie targi zyskały szerszą formułę i nowe segmenty wystawiennicze. Organizatorzy wzbogacili bowiem ofertę targową tegorocznej edycji, spełniając postulaty wystawców. Odnosiły się one do polityki dekarbonizacji, transformacji energetyki w kierunku efektywności i obniżenia emisyjności, działań na rzecz ochrony klimatu i środowiska naturalnego oraz rozwoju odnawialnych źródeł energii.

W tym samym miejscu i terminie odbędą się także Targi B2Energy, Targi Eco-Dom oraz Targi Maszyn i Urządzeń.

stoisko na targach Podpis

Zapowiadane przez organizatorów zmiany mają umożliwić zaprezentowanie w Katowicach propozycji polskiego miksu energetycznego, platformy synergii nowoczesnego przemysłu wydobywczego, transformacji energetycznej, czystych technologii i odnawialnych źródeł energii, a także ekologicznej oferty obniżenia kosztów energii i ciepła dla przemysłowych i indywidualnych odbiorców na chłonnym 4-milionowym runku aglomeracji śląskiej.

Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE potrwają do 9 września 2022 r.

Źródło: Expo-Katowice

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę