W Skandynawii rośnie Centrum Kompetencji i Big Data

Google
Reklama
Reklama

Findwise AB - skandynawski dostawca wyszukiwarek, usług analitycznych i Big Data został przejęty przez norweskiego integratora i dostawcę rozwiązań dla sektora finansowego EVRY. Przejecie ma wspierać klientów w zwiększeniu systemu decyzyjnego.

Findwise AB od sześciu lat działa na polskim rynku. Zatrudnia 120 specjalistów. Oferuje metodologię, własne rozwiązania i wiedzę w zakresie identyfikowania, analizowania i działania na postawie zaawansowanego wyszukiwania i analizy danych.

Reklama

Findwise współpracuje z wieloma dostawcami technologii Big Data oraz świadczy specjalistyczne usługi konsultingowe na platformach takich jak Solr, Elastic, Microsoft, IBM Watson, Splunk, ThoughtSpot.

Nasi klienci zyskają dostęp do skalowalnych systemów zdolnych do zrozumienia, wnioskowania i uczenia się na podstawie danych, które będą dostarczane ze standardowym interfejsem, sprawdzoną metodologią wdrożenia i najlepszymi praktykami - komentuje Björn Ivroth, prezes zarządu EVRY.

Reklama

EVRY jest jednym z wiodących dostawców usług i oprogramowania IT w Skandynawii i ma około 10 000 klientów w sektorze prywatnym i publicznym. Codziennie ponad pięć milionów osób w Skandynawii korzysta z rozwiązań dostarczanych przez EVRY.

EVRY odnotował obrót w wysokości 12,6 miliarda SEK w 2017 roku i zatrudnia około 8 500 pracowników w ośmiu krajach. Jej główna siedziba znajduje się w Fornebu na obrzeżach Oslo, a firma jest notowana na giełdzie w Oslo.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama