Waldemar Wójcik powołany do zarządu PGNiG SA

Reklama
Reklama

Rada Nadzorcza PGNiG SA podczas posiedzenia w dniu 3 kwietnia 2014 r. powołała Waldemara Wójcika, wybranego przez pracowników PGNiG SA, na stanowisko członka Zarządu Spółki.

Waldemar Wójcik jest absolwentem Wydziału Wiertniczo-Naftowego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiada dyplom magistra inżyniera górnictwa naftowego. Z PGNiG SA jest związany od 1981 roku. Pracował w Sanockim Zakładzie Górnictwa Nafty i Gazu począwszy od stanowiska referenta na Kopalni Gazu Ziemnego poprzez kierownika zmiany w Oddziale Rekonstrukcji, a następnie kierownika Ośrodka Kopalń w Przemyślu. W latach 1994-1996 wybrany na członka Rady Pracowniczej PGNiG. Od 2001 roku do dnia powołania w skład zarządu PGNiG kolejno był dyrektorem Sanockiego Zakładu Górnictwa Nafty i Gazu w Sanoku oraz dyrektorem Oddziału PGNiG w Sanoku.

Reklama

Od stycznia 2009 roku do sierpnia 2010 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu PGNiG ds. Górnictwa Naftowego. Od września 2010 roku zasiadał w zarządzie spółki Polish Oil and Gas Company Libya BV.

Reklama

źródło: PGNiG

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama