Warsaw Industry Week jednak na jesieni

Targi Warsaw Industry Week 2021 jednak na jesieni Warsaw Industry Week

Od 8 do 10 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym w Nadarzynie odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week. Utrzymująca się jeszcze dość spora liczba zachorowań i zgonów w związku z pandemią Covid-19 sprawiła, że organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu z imprezy z czerwca na listopad.

Warsaw Industry Week to 4 główne salony branżowe: 

  • Metal Industry (maszyny i narzędzia do obróbki metali, obrabiarki CNC, lasery, spawalnictwo, urządzenia i materiały ścierne, preparaty do obróbki, dodatki smarne, komponenty i chłodziwa), 
  • Automation Industry (automatyzacja i robotyzacja, oprogramowanie dla przemysłu, aparatura kontrolno-pomiarowa, energetyka dla przemysłu, elektronika przemysłowa), 
  • Wood Industry (maszyny i urządzenia do obróbki drewna, narzędzia i komponenty dla przemysłu drzewnego), 
  • Coating Industry (przygotowanie powierzchni, chemiczna obróbka, urządzenia lakiernicze, linie technologiczne, zabezpieczanie powierzchni).

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań dla Przemysłu to także szereg wydarzeń towarzyszących, a także liczne konferencje i warsztaty, które pozwolą na omówienie kluczowych problemów wdrożeniowych i wymianę doświadczeń. Wśród przewidzianych wydarzeń uświetniających wydarzenie są, między innymi Mistrzostwa Polski w Lutowaniu Renex Soldering Championship.

Źródło: Ptak Warsaw Expo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę