Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM2

Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM2 ABUS

Nowa generacja wciągników łańcuchowych ABUCompact charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Zasilane prądem trójfazowym o napięciu 400V cztery typy wciągników zapewniają niezawodne podnoszenie ładunków w zakresie od 80 kg do 4000 kg. Silnik i przekładnia mają budowę modułową, co umożliwia wykonanie produktu w wielu wersjach z prędkościami podnoszenia do 20 m/min i w grupie obciążenia pracy do 4 m, przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Powiązane firmy

Wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM2 jest dostępny w wersjach jedno- lub dwucięgnowej. Maksymalny udźwig tego wciągnika sięga 630 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia 32 m. W zależności od udźwigu dostępne są różne prędkości podnoszenia.

Szeroka gama wyposażenia dodatkowego, począwszy od wyłącznika krańcowego podnoszenia, a kończąc na sterowaniu radiowym, umożliwia wzbogacenie wciągnika ABUCompact GM2 o dodatkową funkcjonalność.

Uchwyt montażowy wciągnika można zainstalować w dwóch wzajemnie przestawionych o 90 stopni pozycjach. Możliwe jest też zamontowanie stacjonarne wciągnika lub montaż do wózka ABUS z napędem ręcznym albo elektrycznym.

Źródło: ABUS

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę