Webinar: integracja środowiska CAD/PDM z systemem ERP

Webinar: integracja środowiska CAD/PDM z systemem ERP Arkance Systems

Firma Arkance Systems Poland zaprasza na kolejny bezpłatny webinar, który pomoże przedsiębiorstwom lepiej poznać zalety integracji środowiska CAD/PDM z systemem ERP.

Webinar przeznaczony jest dla dyrektorów i kierowników produkcji, zarządów firm projektowo-produkcyjnych, kierowników działów konstrukcyjnych, konstruktorów, którzy w swojej pracy spotykają się m.in. z:

  • niespójnością danych w systemach CAD/PDM i ERP​,
  • ograniczoną kontrolą nad wyrobem​,
  • problemami z zarządzaniem i planowaniem produkcji,
  • długim czasem realizacji projektów​.

Udział w webinarze pozwoli:

  • poznać wszystkie korzyści płynące z integracji CAD/PDM z ERP,
  • odkryć, jak ta integracja może pomóc w uzyskaniu jednego źródła prawdy dla informacji o produkcie,
  • dowiedzieć się, jak poprawić współpracę między działami i napędzać innowacje.

Ekspert Arkance Systems Poland podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, w jaki sposób integracja CAD/PDM z ERP może pomóc usprawnić rozwój produktu i osiągnąć lepsze wyniki biznesowe. Webinar pozwoli zapoznać się, co oferuje Holixa ERP Connector i dlaczego warto wypróbować ją u siebie.

Webinar odbędzie się 28 lutego br. o godzinie 11:00. Prelegentem będzie Maciej Stawowskim specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu w Arkance Systems Poland.

>>Dowiedz się więcej o webinarze i zarejestruj się na niego<<

Zapisz się już dziś i uwolnij potencjał swoich danych o produkcie. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniu, mogą zapisać się i otrzymać indywidualny dostęp do powtórki tuż po zakończeniu webinaru.

Źródło: Arkance Systems Poland

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę