Webinarium: gwarancja pewności przy pomiarze powierzchni

Webinarium: gwarancja pewności przy pomiarze powierzchni Accretech

Tylko niezawodne i bardzo dokładne pomiary powierzchni gwarantują uzyskanie dokładności wymiarowej obrabianego przedmiotu i w efekcie precyzyjne wykonanie powierzchni. Pracownicy produkcji muszą podchodzić do tego zagadnienia z dużą starannością, ponieważ jest ona jednym z kluczowych obszarów zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości.

Podczas bezpłatnego webinarium przedstawiciele firmy Accretech przedstawią najważniejsze podstawy tego zagadnienia: przegląd dostępnych technik, filtrów i parametrów, które należy uwzględniać, aby zapewnić odpowiednią jakość pomiaru. W trakcie webinarium doświadczeni technicy pomiarowi mogą odświeżyć swoją wiedzę, a początkujący poznają podstawy praktycznego pomiaru chropowatości.

>>Zarejestruj się na webinarium<<

Webinar składa się z dwóch sesji i odbędzie się 26 maja i 2 czerwca w godzinach od 11:00 do 12:00.

W pierwszej części przedstawione zostaną podstawy teoretyczne oraz przykłady praktycznego zastosowania odpowiednich metod filtrowania. W drugiej części omówione zostaną parametry oceny powierzchni.

Źródło: Accretech

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę