Webinarium: Tajwańskie maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy

Taitra
Reklama
Reklama

Globalna produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych nieustannie rośnie ze względu na wzrost popytu na samochody, elektronikę użytkową, artykuły medyczne, opakowania i wiele innych. To z kolei napędza popyt na maszyny. Tajwańskie maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy cieszą się międzynarodową renomą, a według Tajwańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Maszynowego (TAMI) ich eksport zajmuje szóste miejsce na świecie. To stawia Tajwan w gronie światowych liderów zaopatrujących producentów w powiązanych branżach.

Tajwański przemysł maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy rozwija się od ponad pięćdziesięciu lat i jest znany z wyrafinowanej technologii oraz wysokiej jakości usług posprzedażowych. Na Tajwanie jest około 400 producentów tych maszyn. Zgodnie z trendem Przemysłu 4.0 tajwański przemysł maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy łączy technologię AIoT, inteligentną automatyzację i czujniki oraz zaawansowane technologie produkcyjne. Tworzy to inteligentne, dopasowane do potrzeb klienta oraz wysokiej klasy rozwiązania produkcyjne będące częścią światowego łańcucha dostaw.

Reklama

W czwartek 17 września 2020 r. o godz. 9:00 Biuro Handlu Zagranicznego Tajwanu (BOFT) oraz Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zorganizują konferencję prasową online pod hasłem „Taiwan Excellence – maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy”. Ma to pomóc międzynarodowym producentom wyrobów z tworzyw sztucznych i gumy stawić czoła przyszłym zmianom systemu produkcji, która nastanie po pandemii i będzie musiała wpisać się w trend Przemysłu 4.0.

>>Więcej na temat webinarium<<

Swoje maszyny i najnowsze rozwiązania zaprezentuje czterech wiodących tajwańskich producentów w branży: Fu Chun Shin Machinery Manufacture Co., Ltd. (FCS), wiodący producent wtryskarek; ChumPower Machinery Corp., jeden z największych producentów maszyn do wtrysku z rozdmuchem butelek PET na Tajwanie oraz dwóch renomowanych producentów wytłaczarek: Fong Kee International Machinery Co., Ltd. oraz Diing Kuen Plastic Machinery, Co., Ltd. 

>>Darmowa rejestracja na webinarium (do 15 września)<<

Reklama

Źródło: TAITRA

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama