Większa oferta narzędzi ręcznych RS PRO

Reklama
Reklama

Firma RS Components poszerzyła swoją ofertę produktów z serii RS PRO o ponad 300 nowych serii w szerokiej gamie narzędzi dla konserwatorów. Wprowadzona została również możliwość zakupu pojedynczych produktów.

RS Components ogłosił ogromne rozszerzenie asortymentu narzędzi ręcznych RS PRO, które umożliwi konserwatorom zakup pojedynczych, niedostępnych wcześniej produktów. Oferta zostanie znacząco poszerzona o ponad 300 nowych serii uzupełniających istniejące zestawy narzędzi RS PRO.

Reklama

Wszystkie produkty dostępne w zestawach narzędzi RS PRO można teraz zakupić indywidualnie, co zapewni technikom i inżynierom serwisu szybki dostęp do potrzebnych akurat narzędzi i materiałów. Wprowadzenie indywidualnych narzędzi na poziomie serii nie tylko zwiększy trwałość już zakupionych zestawów narzędzi, ale także zagwarantuje klientom elastyczność tworzenia własnych zestawów dostosowanych do indywidualnych wymagań.

Narzędzia dostępne indywidualnie w ofercie RS PRO obejmują m.in. wkrętaki, szczypce, młotki, przebijaki, dłuta, klucze zwykłe i nasadowe, narzędzia do wygładzania i wykańczania, piły i strugi, narzędzia do lutowania i rozlutowywania oraz akcesoria kablowe. Ponadto klienci mogą w ekonomiczny sposób uzupełniać narzędzia dzięki dostępności zestawów we wkładkach piankowych.

Reklama

Gama narzędzi ręcznych RS PRO obejmuje około 2500 produktów, w tym kompletne zestawy narzędzi, skrzynki i wkładki z narzędziami.

Wszystkie produkty RS PRO są dostępne po bardzo konkurencyjnych cenach i dostarczane wraz z certyfikatem RS PRO Seal of Approval, który jest przyznawany na podstawie rygorystycznych testów zgodności z wymagającymi normami branżowymi.

Źródło: RS Components

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama