Wpływ konserwacji zapobiegawczej na produktywność

Wpływ konserwacji zapobiegawczej na produktywność Tork

Utrzymanie zdolności produkcyjnych na najwyższym poziomie wymaga dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska. Specjaliści utrzymania ruchu chętnie poszerzają fachową wiedzę oraz poszukują innowacji biorąc udział w branżowych wydarzeniach. Motywem przewodnim ostatniej konferencji technicznej, organizowanej przez Axon Media, „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”, która odbyła się w Czeladzi, było doskonalenie działów UR poprzez kompleksowe, sprawne i jak najmniej skomplikowane zarządzanie majątkiem technicznym firmy i utrzymaniem ruchu.

Tork korzystając z praktycznej formuły wydarzenia zaprezentował sposób na łatwe zapobieganie usterkom i nieplanowanym przestojom oraz udowodnił wpływ uporządkowanych i czystych stanowisk pracy i konserwacji zapobiegawczej na bezpieczeństwo pracy oraz wydłużenie czasu bezawaryjnego działania linii produkcyjnej.

Jacek Cedziło, Key Account Manager Industry opowiedział o znaczeniu konserwacji zapobiegawczej w kontekście poprawy produktywności. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję, by dowiedzieć się więcej na temat roli czyszczenia w procesach utrzymania ruchu oraz skutków zaniedbania konserwacji, a także poznać konkretne sposoby na zmniejszenie ilości przestojów.

Jacek wraz z Krzysztofem Bartosiewiczem, który w Tork także odpowiada za kluczowych klientów przemysłowych w Polsce, byli obecni na stoisku konsultacyjnym marki, gdzie pokazywali wszystkim zainteresowanym jak wdrożenie najnowszych rozwiązań i usług Tork przekłada się na korzyści finansowe organizacji i redukuje awaryjność maszyn pomagając utrzymać ciągłość produkcji.  

Źródło: Tork

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę