Wybrane narzędzia z Katalogu Nowe Produkty 2022-2

Wybrane narzędzia z Katalogu Nowe Produkty 2022-2 Mitsubishi Materials

Mitsubishi Materials przedstawia katalog nowości narzędziowych marki Diaedge i zachęca do przyjrzenia się bliżej nowym propozycjom.

Gatunek MS7025 z pokryciem PVD 

MS7025 to rewolucja technologiczna w obróbce małych części na automatach tokarskich typu szwajcarskiego. Nowy gatunek do precyzyjnego, wysokowydajnego toczenia materiałów trudnoskrawalnych i stali nierdzewnych, pokryty innowacyjną technologią powlekania Nano-Multilayer. Opracowany specjalnie do zastosowań w obróbce skrawaniem przy niskich posuwach i prędkościach.

Gatunek MS7025 z pokryciem PVD

Wiertła Mini DVAS – seria TRISTAR

Dłuższa żywotność narzędzia oraz niezawodność podczas obróbki przy wyższych posuwach i prędkościach, a tym samym szybsze cykle wiercenia. Ta nowa generacja wierteł do głębokich otworów zapewnia prostsze otwory i większą dokładność wymiarową.

Wiertła Mini DVAS – seria TRISTAR

Seria frezów VQ z węglika spiekanego 

Pierwszy wybór do frezowania trochoidalnego. 5-ostrzowe pełnowęglikowe frezy trzpieniowe VQJCS (3xDC) i VQLCS (4xDC) z najnowszą technologią łamacza wiórów i nieregularną podziałką geometrii ostrzy. Zoptymalizowany kształt rowka zapewnia doskonałe odprowadzanie wiórów, a także wyjątkową wydajność i zwiększoną trwałość narzędzia podczas obróbki stali węglowej, stali hartowanych i stopowych oraz materiałów trudnoobrabialnych.

Seria frezów VQ z węglika spiekanego

Wymienne frezy czołowe iMX

Rozszerzenie serii

Nowy, wszechstronny, 6-ostrzowy frez trzpieniowy z promieniem naroża, z nieregularnym kątem pochylenia rowka wiórowego i centralnym otworem na chłodziwo. Narzędzie charakteryzuje się zwiększoną żywotność i najwyższą precyzją podczas obróbki stali węglowych, stopowych 
i nierdzewnych oraz stopów żaroodpornych.

Źródło: Mitsubishi Materials

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę