Wymarzona kuchnia w 10 minut? To możliwe

Wymarzona kuchnia w 10 minut? To możliwe Dassault Systèmes

Firma Dassault Systèmes nawiązała współpracę z kanadyjską Skidmore Group przy pierwszym wdrożeniu swojego rozwiązania służącego do planowania kuchni 3D w Ameryce Północnej. Firma Skidmore Group powołała nową markę detaliczną – OasisKitchens – aby uprościć proces projektowania konsumenckiego i pomóc w urzeczywistnianiu personalizowanych projektów kuchni. 

W realizacji tego celu pomaga „HomeByMe for Kitchen Retailers” - wielokanałowe rozwiązanie 3D w chmurze, które zapewnia szybkie projektowanie i intuicyjną obsługę dla klientów. Pierwszym miejscem, w którym wdrożono to rozwiązanie, był pilotażowy sklep OasisKitchens w Coquitlam w Kanadzie. Następnie firma OasisKitchens zdecydowała się na stopniowe wdrażanie rozwiązania w swojej sieci sklepów w zachodniej Kanadzie i obecnie oferuje rozwiązanie także na swojej stronie internetowej.

Powiązane firmy

Dassault Systemès Sp. z o.o.

Dla Skidmore Group i marki OasisKitchens rozwiązanie zwiększa możliwości klientów, którzy mogą projektować kuchnię w oparciu o ich osobiste preferencje. Klienci doceniają spersonalizowane zalecenia projektowe, zarządzanie błędami i precyzyjną wycenę projektu, który jest zgodny z lokalnymi przepisami i wytycznymi. Po tym, jak klienci w 10 minut stworzą na tablecie lub komputerze wizualizację 3D swojej kuchni, mają możliwość dokonania natychmiastowego zakupu online lub mogą przesłać wizualizację i wygenerowaną wycenę do sklepu, aby rozpocząć proces realizacji.

Jeśli chodzi o projektowanie kuchni, użytkownicy mogą być zdezorientowani lub zagubieni, jeśli nie mają jasnego obrazu finalnego produktu – powiedział Rody van Vianen, director of digital w OasisKitchens. – Chcieliśmy zaoferować naszym klientom możliwość pełnej kontroli nad projektem oraz zachęcić do podejmowania spersonalizowanych decyzji, uwzględniających wymiary kuchni w ich domach. Dzięki technologii 3D klienci mogą zaprojektować swoją wymarzoną kuchnię we własnej przestrzeni i wizualizować ją za pomocą realistycznych obrazów HD.

Źródło: Dassault Systèmes​​​​​​​

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę