Najnowsze rozwiązania marki Tork na targach STOM-TOOL

Najnowsze rozwiązania marki Tork na targach STOM-TOOL Raven Media

W dniach 28-31 marca 2023 r. centrum wystawiennicze Targi Kielce po raz kolejny były gospodarzem Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, europejskiej imprezy branżowej poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali. To były cztery dni wypełnione networkingiem, wykładami, pokazami i spotkaniami z przedstawicielami firm branżowych.

Na targach obecni byli także przedstawiciele marki Tork, należącej do firmy Essity. Krzysztof Bartosiewicz, Jacek Cedziło, Szymon Kwiatkowski, Katarzyna Rządzka i Magda Żydowicz, którzy w Tork odpowiadają za współpracę z kluczowymi klientami przemysłowymi w Polsce, wzięli udział w wydarzeniu, by przybliżyć uczestnikom korzyści płynące z wyposażania linii produkcyjnych w innowacyjne produkty marki. Zespół swoją obecnością wzmocnił także Michał Wojdat, Segment Industry Marketing Manager.

Podczas wydarzenia marka Tork zaprezentowała najnowsze rozwiązania do wycierania i czyszczenia. Eksperci Tork dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o wpływie uporządkowanych i czystych stanowisk oraz konserwacji zapobiegawczej na bezpieczeństwo pracy oraz wydłużenie czasu bezawaryjnego działania linii produkcyjnej.

Uczestniczy konferencji, odwiedzając stoisko marki, mieli okazję poznać oraz wypróbować bogatą ofertę systemów do wycierania i czyszczenia, które:

  • pomagają w ograniczeniu strat produkcyjnych, 
  • usprawniają aktywności związane z utrzymaniem ruchu,
  • poprawiają bezpieczeństwo stanowisk pracy.

Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy. Wracamy szczęśliwi, ze mogliśmy podzielić się naszą wiedzą i pochwalić produktami. Największym zainteresowaniem cieszyły się przemysłowe systemy dozowania Tork, a zwłaszcza przenośny stojak podłogowy, który może być dokładnie tam, gdzie jest potrzebny, co ograniczana przemieszczanie się pracowników w celu pobrania czyściw. – podsumowuje udział w wydarzeniu Michał Wojdat.

Źródło: Tork

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę