Zjednoczyć siły

wolne-moce.pl
Reklama
Reklama

– Chcemy jednoczyć siły i sumować możliwości firm obróbki stali w Polsce. Chcemy pokazać, że możliwości te są dużo większe, niż wynika z dostępnej wiedzy o nich, a jakość polskiej produkcji jest niedościgniona w całej Europie – mówi Dariusz Wódz z biura projektów i inwestycji Tech-Konsulting, która wprowadza właśnie na rynek aplikację wolne-moce.pl dla branży obróbki stali w Polsce.

Koniec roku jest ważny dla firma Tech-Konsulting, gdyż wkracza właśnie w nowy obszar.
 W listopadzie uruchomiliśmy aplikację internetową wolne-moce.pl, którą chcemy uczynić ogólnopolskim programem produkcji i obróbki stali. Zbieżnie z naszym hasłem marketingowym „Obrobimy całą Europę” ma ona na celu pozyskiwanie zleceń na szeroko pojętą obróbkę stali dla polskich firm, które zechcą z nami współpracować. Dzięki aplikacji wolne-moce.pl chcemy jednoczyć siły i sumować możliwości firm obróbki stali w Polsce. Chcemy pokazać, że nasza rodzima produkcja i jej możliwości są dużo większe, niż wynika z dostępnej informacji o niej, a jakość polskiej produkcji jest niedościgniona w całej Europie.

Reklama

Co mogą zyskać polskie firmy dzięki waszej aplikacji?
– Przede wszystkim przygotowaliśmy w jednym miejscu dużo skondensowanych informacji, pokazaliśmy wiele niespotykanych rozwiązań i szerokich możliwości, których nigdzie indziej się nie znajdzie. Stawiamy na bezpieczeństwo zarówno aplikacji, jak i – przede wszystkim – bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. Ponadto przedsiębiorcy zyskają bardzo uproszczony i instynktowny sposób korzystania z naszej aplikacji, nieograniczony żadnymi zbędnymi wymogami. W tym jednym miejscu każda z firm ma swoje indywidualne portfolio. Co ważne, wszystkie podmioty będą kwalifikowane według możliwości technicznych, posiadanych certyfikatów, systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem itp. Dzięki udziałowi w naszej aplikacji będzie można również śledzić tendencje obróbki stali w Polsce.

Reklama

Wiele podmiotów gospodarczych rezygnuje ze współpracy zagranicznej, obawiając się kosztownych postępowań w przypadku nierozliczonych transakcji.
 Dlatego przygotowane przez nas rozwiązania, oparte na propozycjach Banku Gospodarstwa Krajowego, gwarantują otrzymanie zapłaty za odebrany przez zagranicznego zleceniodawcę, a wykonany przez polski podmiot produkt. Zgodnie z przygotowywanymi rozwiązaniami do otrzymania zapłaty za wykonaną usługę wymagane będzie potwierdzenie odbioru jakościowego produktu, który został zamówiony. Jest to niezwykłe uproszczenie i bezpieczeństwo otrzymania wynagrodzenia za pracę.

Skąd pewność, że wasza aplikacja wolne-moce.pl, przełoży się na nowe, intratne i bezpieczne zlecenia dla polskich firm?
– Nasza krajowa produkcja wygrywa w kilku obszarach, ale przede wszystkim w obszarze jakości, o czym jestem przekonany, czerpiąc również z własnego doświadczenia. A jakość to nie tylko wykonanie dla zamawiającego wyrobu, jaki zamówił, ale również wykonanie go we właściwym czasie. Nasza aplikacja wolne-moce.pl będzie przede wszystkim promowała konkretne polskie firmy, a także cały obszar produkcji obróbki stali w Polsce, co w obecnej chwili jest absolutną rzadkością, gdyż mało firm z tego obszaru prowadzi jakiekolwiek akcje marketingowe.

Działalność naszej spółki przewiduje, że z początkiem przyszłego roku rozpoczniemy kampanię promocyjną, początkowo w Europie, w szczególności w takich krajach jak Niemcy, Austria i Włochy. Będzie ona miała na celu propagowanie i rozreklamowanie konkretnych możliwości produkcyjnych polskich przedsiębiorstw zajmujących się obróbką stali, które będą uczestniczyć w naszym programie wolne-moce.pl. Na tym jednak nie koniec – w przygotowaniu są kolejne niespotykane rozwiązania, które mają pokazywać polskie możliwości, szczególnie w obszarze badań i rozwoju, co w połączeniu ze wspomnianą aplikacją stanowić będzie kompleksową platformę do promowania polskich firm.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama