40 mln zł na analizę potrzeb rozwojowych firm

Reklama
Reklama

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła konkurs skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na zwiększenie efektywności ich działania.

Na firmy czeka w sumie 40 mln zł z Programu Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Nabór wniosków ruszy 22 stycznia 2016 r. i potrwa do końca lutego przyszłego roku.

Reklama

Wsparcie będą mogły uzyskać działania mające na celu opracowanie analizy potrzeb rozwojowych firm, które nie posiadają planu lub strategii rozwoju. Dofinansowanie otrzymają również projekty, które obejmują analizę dostępności dla przedsiębiorców usług rozwojowych w programach regionalnych (RPO) oraz przedsięwzięcia upowszechniające wśród zainteresowanych wiedzę o potrzebach i barierach rozwojowych w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Wnioski o dofinansowanie mogą składać organizacje związkowe, organizacje pracodawców i organizacje samorządu gospodarczego. Konkurs jest realizowany w ramach działania 2.2 POWER Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.

Reklama

Źródło: Ministerstwo Rozwoju

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama