ABB: rabat na szkolenia z robotyki

ABB: rabat na szkolenia z robotyki ABB

ABB zaprasza do skorzystania z promocji wakacyjnej Centrum Szkoleniowego Robotyki ABB. Tylko w lipcu i sierpniu, na wszystkie szkolenia, obowiązuje rabat 15% od ceny regularnej.

Centrum Szkoleniowe Robotyki ABB stanowią: 12 zrobotyzowanych stanowisk – 9 wyposażonych w kontroler w wersji IRC5 oraz 3 stanowiska z kontrolerem OmniCore oraz najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie, w tym: klasyczne roboty sześcioosiowe, roboty typu delta (IRB 360, IRB 390), SCARA i roboty współpracujące (GoFa oraz YUMI). Do dyspozycji klientów są również pozycjonery, systemy SafeMove, Force Control czy oprogramowanie PickMaster oraz RobotStudio. Porad udziela wykwalifikowana kadra trenerska z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, a dodatkowo profesjonalne zajęcia są realizowane w narzędziu Virtual Classroom. Co ważne, szkolenia mogą odbywać się również w siedzibie klienta.

By skorzystać z oferty promocyjnej, wystarczy wybrać szkolenie, kliknąć „Zarejestruj się”, podać dane uczestników i w podsumowaniu wpisać kod promocyjny: Promocja2022. Rabat zostanie naliczony automatycznie.

Źródło: ABB

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę