Abplanalp nagrodzona przez Kitamurę

Abplanalp
Reklama
Reklama

Już po pierwszym roku współpracy widać doskonałe jej efekty. Zespół Abplanalp właśnie otrzymał od swojego japońskiego dostawcy obrabiarek, firmy Kitamura,  wyróżnienie za wyjątkowy procentowy wzrost sprzedaży w roku 2017.

Nagroda została przekazana osobiście przez właściciela firmy Kitamura Machinery, pana dr. Akihiro Kitamura, na ręce Dariusza Magdziarza, odpowiedzialnego za sprzedaż obrabiarek na terenie Polski. Najbliższa okazja, aby zobaczyć centrum obróbcze Kitamura Mycenter HX500iG w akcji, nadarzy się na stoisku firmy Abplanalp (pawilon 3, stoisko 25) w trakcie targów Machtool w Poznaniu 05-08.06.2018.

Reklama

Kitamura to pionowe, poziome i 5-osiowe centra obróbcze. Cechami szczególnymi obrabiarek firmy Kitamura jest bardzo wysoka dokładność pozycjonowania +/- 0,002 mm, rekordowa na świecie prędkość ruchów dobiegowych maszyn z prowadnicami ślizgowymi do 60 m/min, duża sztywność dzięki zastosowaniu ręcznie wykańczanych (skrobanych) powierzchni w elementach konstrukcyjnych maszyny oraz zastosowanie opatentowanego napędu osi "Twin Ballscrew" - system podwójnych śrub kulowych.

Reklama

Źródło: Abplanalp

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama